Skocz do zawartości
moonka

Lockdown kush i pineapple kush cake

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien 1. 3 dni temu postanowilem zajac sie kilkoma ziarenkami, ktore posiadam schowane na odpowiedni czas🙂 tym razem tak jak w tytule lockdown kush i pineapple kush cake. Po dwoch dniach w wacikach pojawily sie kielki i tym razem postanowilem wsadzic je od razu do docelowych donic bo nie chce mi sie bawic w przesadzanie gdyz zazwyczaj robie to ciut za pozno😅 wczoraj wsadzone w ziemie a dzisiaj przebily sie juz na powierzchnie. Warunki w szklarni maja idealne. W nocy minimalna temperatura jaka odnotowalem to przyjemne 20° przy okolo 12° na podworku

20230601_200528_compress11.jpg

20230601_200538_compress51.jpg

20230601_200552_compress95.jpg

20230601_200439_compress99.jpg

20230601_200429_compress29.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Andi napisał:

@moonkagliwicee podlej je lepiej bo zaraz uschnął 

Nic nie uschnie🙂 sa dobrze podlane a jedynie ziemia na wierzchu jest wyszuszona przez temperature w szklarni😉 tamten rok nauczyl mnie ostroznosci z woda😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 11. Goraca ale chwasty rosna zdrowo🙂 towarzystwo statszych kolezanek zdecydowanie im sluzy

20230611_195840.jpg

20230611_195844.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 17. Upaly powoli ustaja... w koncu. W szklarni w ciagu dnia temperatura przekracza 40° i nie da sie tam wytrzymal dluzej niz kilka minut😅 jednak panienki nie bardzo sie tym przejmuja i ida w gore🙂

20230617_211528.jpg

20230617_211532.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 38. Roslinki maja sie bardzo dobrze. Pineapple zaczyna kwitnac czyli standard na automata a lockdown jak narazie cisza. Kilka dni poza szklarnia nie wyrzadzilo zadnych szkod na roslinkach a dzisiaj trafily do nowej miejscowki gdyz stara szklarnie zawinal wiatr😅Pineapple20230708_125607.thumb.jpg.5a5f877f83b466c94510409a892395d6.jpg

20230708_134641.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny co do koloru to sa eleganckie i wygladaja zdecydowanie lepiej niz ich starsze kolezanki🙂 dzisiaj wsadzilem w ziemie nastepne 2 wykielkowane nasionka i mam nadzieje, ze z nimi tez tak fajnie pojdzie. Jestem rowniez ciekaw o ile moge przeciagnac sezon chodujac w szklarni. W tamtym roku rakonczylem outdoor pod koniec pazdziernika ze wzgledu na wilgoc i pleche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie światło im rozkaże kiedy przełączyć na kwitnienie, temp za bardzo nie ma na to wpływu

Chyba że masz na myśli przeciąganie samego kwitnienia, to szklarnia rzeczywiście chyba pomoże, bo mniej stresu dla rośliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny bardziej chodzilo mi o mozliwosc przeciagniecia "sezonu" dla automatow. Jak wiadomo wystarczy odrobina slonca i w szklarni i robi sie cieplutko gdy np na dworze jest tylko 10°

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po okolo 70dniach Pineapple poszlo pod kose ze wzgledu na plesn. 160gramow mokrego a za jakis tydzien bedzie wiadomo ile po wysuszeniu. Lockdown 2 dni temu pokazal pierwsze wloski wiec trzeba zmienic odzywki. Dodatkowo jego wysokosc troszke mnie przerosla i za chwile nie wiescila by sie w szklarni. Musialem wiec ja delikatnie wygiac. Mam cicha nadzieje, ze do konca wrzesnia bedzie moz a ja sciac bo wyjezdzam na urlop...😅

20230813_162538.jpg

20230807_205241.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 dniach na poddaszu jaranko wyslchlo na tyle aby mozna je bylo przelozyc do sloikow. Waga pokazala 36gramow a wiec tak jak sie spodziewalem po scieciu. A teraz walory... zapach jest bardzo ostry sosnowy. Jaranie znioslem z poddasza do kuchni zeby je zwazyc po czym od razu do sloikow i do schowania. Lezalo w kuchni moze 3 minuty i trzeba wietrzyc caly dom😂  z wygladu jak to automat. Nie jest zbite tylko luzne i krzaczaste przez co na oko wydaje sie byc tego wiecej niz w rzeczywistosci. Smak typowo ziemisty jak przystalo na kush. Moc napewno wieksza niz moich poprzednich roslinek, wczoraj wypalilem 2 jointy w trakcie projektowania czesci 3d i praca szla bardzo fajnie. Nie jest przymulajace a daje troche kopa do kreatywnosci. Pewnie jak by wypalic ze 3 jointy na raz to mialo by kopa ale do lozka...🤣 ogolnie Pineapple pomimo problemow z plecha moge uznac za udane jesli chodzi o walory smakowe i moc🙂 Za to Lockdown  rosnie i rosnie... naginam go codziennie ale bardzo delikatnie zeby nic jej nie zrobic. Do zarcia dostaje Big Bud + woda z wyrownanym ph

20230817_084623_compress1.jpg

20230817_084630_compress32.jpg

20230817_084652_compress35.jpg

20230816_125716_compress33.jpg

20230817_090542.jpg

W dniu 02/06/2023 o 08:00, Andi napisał:

@moonkagliwicee podlej je lepiej bo zaraz uschnął 

No i uschly...🙂

20230817_084652_compress35.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 juz jest zbyt ciemno ale jutro postaram sie zrobic jakies zdjecia. Generalnie nic tam na niej ciekawego jeszcze nie ma co troche mnie smuci ze wzgledu ma moj wyjazd na urlop w ostatni weekend wrzesnia...😐 

Screenshot_20230817_213546.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 myslalem o zrobieniu prostego systemu nawadniajacego na czas mojej njeobecnosci bo tylko o to sie martwie. Nie mam nikogo na tyle zaufanego i ogarnietego zeby mi tu zagladal co 2 dni i podlewal bo tak srednio wyochodzi. Raz na 2, 3 dni. Jedna z roslinek dalem wydawac by sie moglo ogarnietemu znajomemu... az dziwne, ze cos na niej uroslo bo przez 2 miesiace widziala wode moze ze 4, 5 razy + to co spadlo z nieba czyli nie za wiele😅

@Pablo 1988 co do plonow to mam jeszcze z 7 ziarenek sensi skunk tylko gdzies zaginely i musze je znalezc i chyba zapelnie nimi puste tegoroczne doniczki. Pozno w ... ale cos tam zawsze bedzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...