Skocz do zawartości
moonka

Lockdown kush i pineapple kush cake

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Już kwitnie długo ja masz?? Bardziej szczyt obniż bo jeszcze moze wstrzelić w górę 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 wykielkowana pestka trafila w ziemie 1 czerwca wraz z automatem, ktory wlasnie pale piszac to🙃Obnizam ja na biezaco codziennie rano bo nie przestaje rosnac😅 kwitnac zaczela ponad tydzien temu ale cos powoli jej to idzie a przynajmniej tak mi sie wydaje porownujac do automatow😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano zrobilem male przemeblowanie w szklarni tak aby moc wygiac roslinke jeszcze bardziej i juz chyba tak zostanie🙂

20230819_143131.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 tam z boku stoja 2x Pineapple automaty ale trafilem z nimi w tragiczna pogode. Jedna miala problem zeby zaczac rosnac a druga wyglada jak wyglada😅 tucze je odzywkami i zobacze co z nich wyrosnie. Chocby mialo byc 20gramow z obu to zawsze 20gramow do przodu😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 z tym kwitnieniem idzie baaaardzo powoli za to roslinka caly czas ciagnie w gore🙈 dzisiaj musze kupic jakis oprysk na maczliki bo dziadostwo sie pojawilo i siedzi na wszystkich krzakach. Nie wiem juz tez o co chodzi z zolknieciem lisci. Przez chwile olalem sprawdzanie ph wody bo nie mialem na to czasu i nie wiem czy jest to tego wynikiem czy cos innego jej dolega. A moze to przez robactwo...🤷‍♂️

20230824_141517.jpg

20230824_141530.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nic jej nie dolega, po prostu starzeje się, jeszcze z 2 miesiące minimum do ścinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy z bliska nie wyglada to na starzejace sie liscie a troche ich juz widzialem😅 zaczynam podejrzewac niedobory azotu bo od dawna nie dostala go ani kropelki. Jutro ma dzien podlewania, dodam troche azotu do wody i zobacze czy cos to zmieni. Narazie wrocilem z pracy i od razu zrobilem oprysk na maczliki. Na szczescie dzisiaj jest pochmurnie wiec moglem sobie na to pozwolic w srodku dnia bez czekania az slonce zajdzie😅

@Jerzy za dwa miesiace to juz nawet naginanie bue pomoze aby zmiescila sie w szklarni🤣 juz teraz robi sie problem bo zajmuje prawie 1/3 miejsca. Musze zrobic znowu przemeblowanie w szklarni i inaczej je ustawic. Pomidorki moga isc na mniej sloneczna strone a w ich miejsce panienki + powyginany potworek lockdown 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skubana caly czas rosnie🙈😂 ale wydaje mi sie, ze wyglada troche lepiej a mianowicie nie ma juz tylu zoltych lisci. Nie wiem czy to zasluga azotu czy tylko moje wizje😂 problemem caly czas sa maczliki, ktorych nie potrafie sie pozbyc. Nie martwi mnie to tak bardzo w przypadku lockdown ale mniejsze roslinki srednio zniosly oprysk na robactwo a i tak gowno on pomogl. Nie wiem czy nie zaopatrzyc sie w biobizz leaf coat, ktory rzekomo pomaga rowniez przy problemach z robalami a dodatkowo przydal by sie bo w szklarni panuje duza wilgotnosc i boje sie o pleche

20230830_104306.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Już można w sumie liczyć jako flo chociaż ja zawsze liczę jak te kepki włosów na szczytach są wielkości paznokcia u kciuka i wtedy nie scinam za wcześnie he 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy jak dla mnie to bez roznicy bo nie licze dni kwitniecia a jedynie obserwuje co sie dzieje na krzaku🙂 Na tym jak narazie dzieje sie prawie nic... Najgorsze jest to, ze za 3 tygodnie jade na tydzien urlop i musze ogarnac jakis sposob nawadniania. Dzisiaj jade po wezyki akwarystyczne i bede drukowal saczki do nawadniania kropelkowego. Do tego 5 litrowa flaszka z woda podwieszona pod dachem i moze cos z tego bedzie😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 pomalu ale widac postepy. Pogoda przez ostatni miesiac jest tak daremna, ze wcale sie nie dziwie... na szczescie nadchodzacy tydzien ma byc cieply i sloneczny🙂 Dzisiaj dostanie papu z odzywka na kwitnienie z reszta tak jak zwykle🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie odpowiednia pogoda😀😀 od wczoraj tak grzeje, ze szklarnia musi byc otwarta caly dzien. Mimo to w srodku sa 42 stopnie i ciezko tam wystac. Dzisiaj pierwsze testy mojego systemu kropelkowego. Testy na pomidorach bo i tak prosily o wode😅 

20230905_090115.jpg

20230905_090055.jpg

20230905_141417_compress37.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzien, kolejne wyzwania. Od dluzszego czasu borykam sie z problemem maczlikow. Uzywalem juz dwoch opryskow i na chwilke pomogly ale zrobily wiecej szkod niz dobrego a mianowicie popalily mi liscie... Wracajac wiec z pracy kupilem lepy na latajace robactwo. Wchodze do szklarni a tam jak by ktos mi dal w ryj. Taki gorac. Termometr pokazuje subtelne 47 stopni i przy wieszaniu dwoch lepow bylem caly mokry😂 chyba kedyny powod dla ktorego roslinki jeszcze zyja to fakt, ze od nasionka siedza w szklarni i sie zahartowaly. Innej opcji nie widze. Zdjecie Pineapple, ktory jeszcze przed moim urlopem (2 i pol tyg) pojdzie pod kose. Lockdown potrzebuje jeszcze czasu ale co sie odwlecze...

20230905_090035.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...