Skocz do zawartości
moonka

Lockdown kush i pineapple kush cake

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo 1988 wentylacja to pierwsze co poprawie. Dokupie 2 zestawy takich wentylatorow jak mam teraz i jakos sprytnie je rozmieszcze aby elegancko wymienialy powietrze do tego odseparuje szklarnie od ziemi aby ta nie oddawala wilgoci do srodka szklarni oraz od poczatku bede zapobiegal robactwu bo tez byl z tym problem. Generalnie wiem co poszlo zle wiec nastepny rok powinien byc lepszy🙂 teraz pozostaje wysuszyc to co udalo sie odzyskac i cieszyc sie tym co jest🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzien zmagan z topami. Wczoraj scialem okolo 2/3 ale to co zostalo srednio nadawalo sie do ratowania i w wiekszosci cale topy szly do kontenera w tym glowny szczyt... aktualnie zrobilem sobie przerwe bo juz boli mnie reka od nozyczek i trzeba zajarac na bole😂 przy okazji wrzuce foto pineapple, ktore schlo gdy mnie bie bylo. Topy malo zbite ale fajnie zaszronione jak na wczesna scinke. Za jakies 2h bede mial ogarniety caly lockdown i okaze sie ile wyszlo mokrego materialu

20231001_131952.jpg

20231001_132011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cale drzewko przerobione. A wiec pousuwalem jeszcze resztki plesni te ktore zostaly po wczoraj, wystrzyglem topy z lisci prawie do zera i wyszlo 280gramow mokrego+ciut haszu z palcow😂 haszyk bardzo przyjemny w zapachu oraz smaku. Dzialanie bardzo udupiajace i srednio nadajace sie do palenia gdy ma sie cos jeszcze zrobic a byly plany aby cos podzialac ze szklarnia...🤣 Mysle, ze moge spodziewac sie okolo 50-60gramow suchego gdyz topy wydaja sie byc bardzo mokre. Zdjecia brak gdyz temat jest juz na suszarce🙂

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 dni suszenia i temacik zaczyna byc zdatny do testow🙂 co do samych topow to sa fajnie zbite a nie chce myslec jakie by byly gdyby doszla w 100%😅 zapach samego topa lekko wyczuwalna sosna. Jednak po zmieleniu pojawiaja sie cutrusy z duza iloscia sosny. Temat lepki i ciezko wymieszac z uzdatniaczem. Smak... ciezko mi powiedziec czym to smakuje ale jest delikatne i nie gryzie w gardlo jednak posiada jakis nieokreslony i nieznany mi smak😂 faza rowniez ciezka do okreslenia gdyz pisze to i pale pierwszego testowego lolka. Raczej uwalajaca bo musze jechac do sklepu a checi co raz mniej...😂 za max 3 dni bede mial sucha calosc i wrzuce to na wage🙂

20231006_155808.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki dobra robota to by byla gdybym ja doprowadzil do konca😅 a tak mozna co najwyzej powiedziec, ze bedzie co pojarac ale bez szalu. Co do sezonu to dla mnie juz teraz nie bedzie sie konczyl🙂 wiosna-jesien outdoor a od jesieni indoor i tak w kolko az mi sie nie znudzi😂 za kilka dni zaczynam pierwsza uprawe w namiocie u juz nie moge sie doczekac startu😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konczymy fotorelacje. Temat wyszuszony na tyoe aby mozna go bylo wsadzic w sloiki. Waga pokazala 53-54gramy wiec mniej wiecej tak jak sie spodziewalem. Szalu nie ma ale pomimo sporych problemow z krzaczkiem bedzie co popalic🙂

20231007_123212.jpg

20231007_123832.jpg

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...