Skocz do zawartości
mirecki

Critical Kush, Mimosa X Orange Punch, Dos Si Dos 33, Pineapple Chunk

Rekomendowane odpowiedzi

Mimosa 

IMG_20230910_193330.jpg

IMG_20230910_193337.jpg

Critical 

IMG_20230910_193253.jpg

IMG_20230910_193305.jpg

Ten to taki wysoki krzak że chuj 😂 dostały dobrze jeść i może uda mi się być teraz nieco częściej żeby pompować to jakoś w miarę. Critical jakieś 4/5 tygodni na oko a Mimosa to to z 6. Pora powoli przygotować boxa do suszenia bo ten czas to zleci raz dwa. Przed chwilą kiełkowałem a tu już o kosie trzeba zacząć myśleć ;D pozdro dla wszystkich i niech słońce świeci do końca listopada albo i dłużej ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update. Mimosa 

IMG_20230917_095332.jpg

IMG_20230917_095350.jpg

Critical 

IMG_20230917_095418.jpg

IMG_20230917_095425.jpg

Critical na oko potrzebuje jeszcze z 3 tygodnie i szczyty polecą. Ścinka na raty. Mimosa ciężko idzie ale myślę że pod koniec października będzie. Oby była długa, ciepła i słoneczna jesień 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie puchną aż miło popatrzeć. Ale critical jest boski, wyszło chyba z 6 czy 7 szczytów i każdy jest syty. Dostały dzisiaj potężną dawkę powder feeding, ostatnią dawkę royal sugar, enzym oraz regulator. Do tego wjechały też witaminy B52 oraz profilaktycznie dolomit. 

@vego1989 no kurde ale tam tak pięknie pachnie że aż nie sposób opisać. Kocham ten zapach 😍. Na weekendzie kolejne odwiedziny będą i fryzjer wjedzie koniecznie oraz kolejna solidna dawka powder feeding. Być może zrobię taką samą mieszankę co teraz zrobiłem. Jest nieźle. Pora porządek robić w boxie już ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Critical imponujący, ładnie się świeci na biało. Ja swoje zostawić musiałem dla innych koneserów ha ha...oby do maja.

Jeszcze nabiorą masy pewnie sporo i mocy przede wszystkim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy teraz mam ciuteczek czasu więc pokarmie jak należy. Ciekawy jestem czy będzie jakaś różnica zauważalna w smaku jeśli chodzi o royal sugar. Ogólnie to jestem prawie zadowolony, szkoda że pineapple zostało zjedzone. Ale myślę że jakaś dobra "dycha" suchego będzie 😃

Poza tym jak wjedzie fryzjer to dopiero w tedy się zacznie dobre puchnięcie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, mirecki napisał:

Ale myślę że jakaś dobra "dycha" suchego będzie 😃

No o...dycha, taa ha ha... dodaj zero na końcu i 5 w środku panie. Oby z farcikiem do samego końca. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Criticalna out to piękne szaleństwo, też kiedyś miałem i byłem bardzo zadowolony. Z fartem mordo

W dniu 28/09/2023 o 07:08, mirecki napisał:

@Jerzy teraz mam ciuteczek czasu więc pokarmie jak należy. Ciekawy jestem czy będzie jakaś różnica zauważalna w smaku jeśli chodzi o royal sugar. Ogólnie to jestem prawie zadowolony, szkoda że pineapple zostało zjedzone. Ale myślę że jakaś dobra "dycha" suchego będzie 😃

Poza tym jak wjedzie fryzjer to dopiero w tedy się zacznie dobre puchnięcie 

A kiedy będziesz robił fryzjera ? Zastanawiam się nad swoimi ale nie mam pojęcia kiedy, i jak to będziesz robił? Całkowity fryzjer na raz czy częściowo bo czytałem też żeby nie golić od razu na raz tylko po trochu żeby nie stresować panienek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@przemcio1407 jak pójdzie wszystko zgodnie z planem to na dniach go zrobię. Nie robię takiego na 100 % tylko odcinam tak z 70-80% wiatraków , polepsza się cyrkulacja powietrza a i więcej światła dochodzi. W tamtym roku byłem zadowolony z tego zabiegu a i później podczas trymu mniej pracy jest. Tobie również życzę udanej pogody i solidnych topów 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mirecki napisał:

@przemcio1407 jak pójdzie wszystko zgodnie z planem to na dniach go zrobię. Nie robię takiego na 100 % tylko odcinam tak z 70-80% wiatraków , polepsza się cyrkulacja powietrza a i więcej światła dochodzi. W tamtym roku byłem zadowolony z tego zabiegu a i później podczas trymu mniej pracy jest. Tobie również życzę udanej pogody i solidnych topów 💪

W takim razie zrobię to samo na dniach i tak jak mówisz wiatraki 70/80% 

Dzięki i z fartem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem 18 września, za ok 3 tygodnie kosa i tak się sprawdziło. Burze miałem ostatnio i taki tego efekt jest. Na ten moment zrobiłem fryzjera, miejscami usunąłem niewielkie oznaki plechy na obu paniach ( większość z tej plechy pojawiła się przez liście z drzew obok), jedna gałąź się złamała więc zabrałem już do boxa, odciąłem szczyt jeden a reszta została. Wjechała canna cure i na ten moment to tyle ;D trym będzie dopiero po suszeniu 🤪 

Mimosa 

IMG_20231008_115629.jpg

IMG_20231008_115641.jpg

Critical 

IMG_20231008_115648.jpg

IMG_20231008_115703.jpg

Jest kilka fajnych maczug ;D

Jak dobrze pójście bo warunki fajne to tydzień czasu i mają być gotowe 😎

IMG_20231008_122651.jpg

Chciałem wam zaprezentować prosty patent na wieszanie roślin, jak dla mnie spinacze są idealne. Szybciej robiłem na drutach to o ja jebie 😂 w każdym razie w tym tygodniu kosa i prosto do boxa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy koniec. Mam tam jeszcze kilka sztuk do trymu ale jak wysuszy się tak to nic się nie stanie złego. Część popkornu oraz cukrowych się suszą (masełko) a pozostałe czeka na swoje palenie gdzieś za ok 10-15 dni. Malutki pochłaniacz wilgoci działa (mam takie skurwysyna dużego też to bym to wysuszył w 1,5 dnia ale nie o to tu chodzi 😂) ogólnie może być. Do maja wystarczy. Z fartem dla każdego w kto kosy nie robił to oby plechy nie było 💪 następna fotka bd z produkcji masła a kolejna na początku maja 😎

IMG_20231010_162044.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...