Skocz do zawartości
WBB

4xDos Si Dos 33 Barney's Farm, 400W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB dobry wynik przy takiej wegetacji plus treningu zielony pewnie by doszedł do 500/550 gr wiec trochę Ci brakło ale jest dobrze na prąd będzie 😂😂
 

bo on przy 120w miał dwie rośliny weg 33 dni z indukcja już w tym i miał prawie 200 gr 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB  według mnie miałeś często skrajne warunki (szczególnie z tą temp), tu wilgotność, tu coś z liśćmi nie halo, na taki metraż według mnie normalny wynik, nie jest super dużo i nie jest też mało. Też trzeba patrzyć na to jaka odmiana, u Ciebie jest pełno sativy a one o ile kojarzę nie należą do odmian o największej masie i są wrażliwe na błędy

Ja bym był zadowolony i wyciągnął wnioski na następny raz, chyba że chciałeś zrobić to raz w życiu i mieć w pamięci ten jeden jedyny wynik, to wtedy bym żałował że czegoś lepiej nie zrobiłem. :classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, WBB napisał:

Potrzebuje jakiejś super mocnej indici z najcięższymi kwiatami... ktoś coś czy samemu muszę się pomęczyć z szukaniem? 😉

Critical kush od rqs ma moc zajebista, topy twarde i zbite, ale nie sa wielkie szyszki. na zimę daje nasiona f1 Orion niby 25% thc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...