Skocz do zawartości
WBB

4xDos Si Dos 33 Barney's Farm, 400W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, vego1989 napisał:

@WBB musi być jakaś rotacja powietrza, wilgotnosc ok 50% i bedzie git. 

Później wrzucę fotki. Suszę w boxie, wyciąg chodzi i jeden mieszający z góry owiewa temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 obiecana fotka:

PXL_20230806_212929622.thumb.jpg.4a96d29835dc71747a264f51182227c0.jpg

Nie podaje teraz końcowego wyniku bo muszę to wysuszyć i ogarnąć najpierw 🙂

Suchego z automatów jest: 31+38=69

Mokrego z 3 sezonów: 325+388+422=1135.

Jest poniżej moich (może wygórowanych) oczekiwań 🙂

Na koniec wypisze ile wyjdzie suchego.

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB a to jaka miałeś wilgotność ? W namiocie 

pryskales je czymś typu Canna Cure żeby plecha się nie pojawiła ?

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Monako napisał:

@WBB a to jaka miałeś wilgotność ? W namiocie 

pryskales je czymś typu Canna Cure żeby plecha się nie pojawiła ?

Trochę za wysoka była wilgotność a poza tym mój jeden termometr chyba ją zawyża więc nie za bardzo się wilgotnością przejmowałem. Kupiłem niedawno osuszacz taki za 100pln ale odesłałem bo nic praktycznie nie dawał.

Nad LeafCoat od BioBizza się zastanawiałem ale, że było już blisko końca to zrezygnowałem z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB co masz na myśli pisząc  "wilgotność troche za wysoka" u mnie w nocy dobija pod 60 w dzień około 50. W zapasie mam mieszaki , ale taka wilgotność raczej nie powinna być zabojcza na flo , mam taką przynajmniej nadzieję. U Ciebie było po 70-80% ?? Gratuluje zbioru , ja od 2 miesięcy nic w płucu nie mialem 😌

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gibexnator napisał:

@WBB co masz na myśli pisząc  "wilgotność troche za wysoka" u mnie w nocy dobija pod 60 w dzień około 50. W zapasie mam mieszaki , ale taka wilgotność raczej nie powinna być zabojcza na flo , mam taką przynajmniej nadzieję. U Ciebie było po 70-80% ?? Gratuluje zbioru , ja od 2 miesięcy nic w płucu nie mialem 😌

60-80% a czasami nawet więcej podbijało. Ale nie wiem dokładnie bo trochę to olałem 🙂

A ja to bym chciał przerwę chociaż tydzień zrobić bo mnie już nic nie klepie a nie da się zrobić przerwy jak ma się materiał pod ręką 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB znam to uczucie , ale lubie to uczucie że  idę spać i wiem że po przebudzeniu mogę ale nie muszę użyć waporyzatorka bo temat w słoiku ma być . A teraz ? Smętne to życie 😁.  No 80% to już czuć nawet jak się otworzy namiot. Czytałem że watercurring pomaga trochę z pleśnią, ale i tak nie warto ryzykować (chyba). W każdym razie , cieszę sie i gratuluje raz jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gibexnator napisał:

@WBB znam to uczucie , ale lubie to uczucie że  idę spać i wiem że po przebudzeniu mogę ale nie muszę użyć waporyzatorka bo temat w słoiku ma być . A teraz ? Smętne to życie 😁.  No 80% to już czuć nawet jak się otworzy namiot. Czytałem że watercurring pomaga trochę z pleśnią, ale i tak nie warto ryzykować (chyba). W każdym razie , cieszę sie i gratuluje raz jeszcze. 

Hehe... ja też mam ten "syndrom".... nie muszę zajarać ale muszę wiedzieć, że temat jest i w każdej chwili można bucha walnąć 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Monako napisał:

@Gibexnator @WBB do 4 tyg na kwitnieniu jeszcze nie ma lipy jak jest 55/60% ale pozniej musi być 45% bo ja jest powyżej to jest duże ryzyko na pleche 

No tylko jak to osiągnąć jak czasami się nie da 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako monako , po podlaniu wyciąg musiałbym ustawić na 100% , a wtedy wyssało by rosliny razem z namiotem 😁 o filtrze nie wspomnę i o tym że śpię w tym pomieszczeniu, filtr jest 160-240 m3 a wyciąg kupiłem prawie 500 m3 jak dałem go na 100% to zapach skuna się przebijał. Sytuacje ratuje klimatyzacja , ale jednak to też dodatkowy wydatek za prąd, no i jednostka zewnętrzna robi zajebisty hałas. 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibexnator filtr jest za maly jak na taki wentylator powinien byc wiekszy niz wentylator przynajmiej o 10% wiec zaraz go ch strzeli a nie wspomne ze zacznie smierdziec w pomieszczeniu

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Monako napisał:

@Gibexnator filtr jest za maly jak na taki wentylator powinien byc wiekszy niz wentylator przynajmiej o 10%

A wyrzuciłbyś stary i kupił nowy ?? Filtr był z poprzedniego grow 😁 went jest nowy. Next grow kupuje filterek nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibexnator jak kupiłem 240/360m3 i dałem 220 zł a taki filtr i tak jest na jedna pełna uprawę bo wilgotność mega niszczy i zapycha 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chujnia trochę.... akurat z suszeniem trafiłem w taką pogodę.... 17-18 stopni się to suszy i wczoraj znalazłem plechę w dwóch kolejnych topach. Największy top z boxa jest z plechą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...