Skocz do zawartości
WBB

4xDos Si Dos 33 Barney's Farm, 400W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Wolałbym nie mieć tego przy sobie zanim się chwalić zacznę 🙂

To moje pierwsze sozony i nie bardzo wiedziałem ile tego Wega. Wyszedłem z założenia, że im dłużej pociągnę to więcej będzie. A to nie do końca tak można patrzeć. O 14 dniach indukcji też chyba zapomniałem.... Kolejne mam już pomysł zrobić 20 dni Wega... któryś z chłopaków u nas też coś takiego planuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, WBB napisał:

Podsumowanie:

0.64m2, 400W HPS, 34weg/14/80flo = 360g.

2 automaty: 68g

3 sezony: 290g

Nie liczę podebranych sampli z 15g

 

Niedosyt jest.... przy 500g byłbym zadowolony...

Niezły wynik, ale nawet nie wyszedl 1g/w. Mimo wszystko Graty. Co swoje to swoje, możesz wrzucić jakieś foteczki szyszek 😃 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, vego1989 napisał:

ale nawet nie wyszedl 1g/w

No właśnie o to mi chodzi.... ile tego powinno być, żeby być chociaż w granicach średniej.

 

PXL_20230813_113419808.thumb.jpg.58209cc24252f2a50834a3694c7723f0.jpg

Jeszcze @Bob drzewny i @Mr.Greenmuszę zawołać na podsumowanie.... ile tam powinno być z tego i dlaczego nie jest? Mr.Green juz to wiedział wcześniej, że więcej nie będzie 🙂

Nie wiem co mogło być zdupcone.... jedyne co mi do głowy przychodzi to rozstrzał temperatury na początku od 12 chyba do 33.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Pablo 1988 napisał:

Jak w smaku ? Kopciles już??

Od półtora miesiąca już kosztuję.... 🙂

Smak wydaje mi się OK, taki jaki powinien być. Z mocą nie wiem bo raz mnie klepie, raz mniej 🙂

A te pojemniki powinny być szczelnie zamknięte? Bo ten jeden jest chujowy, nie ma takich zatrzasków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB jasne, ze tak!ja uzywam i spradzaja sie swietnie, ziolko ciagle swieze i pachnace, dobrze reguluje wilgotnosc. Z czasem jak bedziesz otwieral te sloje to wyschnie material, a z saszeta ciągle świeży 💚ja np. Na 50g wrzucam 2bovedy 4.5g 62% i jest wystarczająco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB moim skromnym zdanie to nie potrzebnie był automaty w tym samy box bo one zabrały dużo światła a tak naprawdę g dały a one potrzebują na kwitnieniu najlepiej 18/6 👌

wynik mógłby być lepszy jak na wegetację prawie 50 dni bo indukcję tez trzeba wliczyć i błędy które się popełniło wiec wynik nie jest zły następnym razem jeśli chodzi o wynik to nawozy ziemia podstawa dobry miernik pH i EC i badać ziemie co drugie poldlanie bo to tez jest dobre w nauce nawozów jak dawać i kiedy dać trening 3xTopping LST i bedzie z 500/600 heh dobrze jest ja byłbym zadowolony 😊😊 

 

Dobrze by było jakbym człowiek teraz mógł swoją próbkę wysłać tam gdzie produkują  i taka prace znaleźć w tym kierunku 😂😂 po 3 latach wykładowca w dziedzinie konopi indyjskich 😂😂😂

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako zamiast tych automatów miał być czwarty sezon... ale też by było ciasno. Poza tym to jakoś mi trochę uciekły przy LST i takie badyle powyciagało...

Następny jest w planach 4 najmocniejsze na świecie odmiany sezonów, weg z 20 dni (Ty chyba masz taki plan) i topping bo nigdy tego nie próbowałem.

W sobotę powinny być jakieś ledy u mnie ale coś czuję, że to jakieś chujnie będą i nowego będzie trzeba pomyśleć nad zakupem.... TS1000. Lumateka nie wezmę chociaż jakbym miał kasiory za dużo to brał bym go na pierwszym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja to miałem farta z lampa bo kupiłem MHts1000 ale coś mi wyciągał rośliny i się wkurzyłem i odesłałem i uznali ze z 150w pobiera 132 jakoś tak i mi polecił MHFCE 3000 ze zrobi tak ze dopłaci 400 zł i mi wyślę i się zgodziłem ale znów namiot 60/60i by się nie zmieściła ta lampa i kupiłem 80/80 i jest okej 

ja chce 3 roślin normalnie z 30 dni weg 11 l donice 2xTooping i Scrog i dwie chce malutkie takie w 4 l donicach i przełączyć po 1xToppingu pare dni jak się zregeneruje tak sobie wymyśliłem hah 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB dwie rośliny- 104 cm i 110cm- zebrał z nich 167g. Oświetlenie miał 12x 4W. Uprawa pochłonęła 1680W ( do zapłacenia). Ja to tak rozumie. Tak, że gratulacje😅

Tylko tu był weg tylko 28 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB tylko weź pod uwagę, że to zawodowiec, a my amatorzy😅. Ja uważam, że zrobiłeś dobry wynik

To jest 700g/ m2

Co, chciałbyś z 0,64 m2 kilo zdejmować? Ja też, ale tak to nie ma🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...