Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@cejerowski21 tu nie chodzi o kase jak wydalem na caly sprzet 1500 euro to te 10 euro na miod to maly huj prawda? ale jak mam lemon haze on jest i tak slodki cytrusowy ? jak dojebie miodu to nie wiem czy nie bedzie zabojczo slodki ?? chwila zaraz sie zapytam eksperta co o ty mysli @Zielone krainy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy z tego co mi wiadomo to miód pomaga mikrobom w ziemi i w ten sposób może poprawić smak. 

Sama konopia typowo nie korzysta z cukrów tylko je produkuje przez fotosyntezę i oddaje je przez korzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Udyr 50/50 jak dla mnie ciezka decyzja , zrobie tak jedna roslinke na probe, zobaczymy jak to wyjdzie potem w badaniach przeprowadzonych pod fachowym okiem mistrza lufkii , bedzie wskazana fachowa opinia na temat miodu w plukaniu zalaczona do  wgladu na stronie MSW 

bo ty nie podlewasz miodem udyr?  

Edytowane przez dziurawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr hehehehehhheheheeheheheheh wezzz wezzz prosze ciee heheheheheeh nieeee nieee kolejna informacja do skarbnika wiedzy 

o melasie cos ktos pisal ale nie o buraczanej co to z czym to sie je ? za kazdym razem to uzywasz ?? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy Miód nie jest jakimś magicznym eliksirem, jaki wszystko zmienia, ale lekka poprawa smaku powinna nastąpić, jednak jak jesteś zadowolony ze smaku to lać miodu nie musisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem u ciebie później niż u mnie 😅🫣, ładnie będzie co palić 🙂 nie zapomnij podać ile Ci wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

62 dzien od przejścia na kwitnienie 

81 od wyjscia z ziemi

Dzisiaj ścinka, na wyższej lince Diesel, na tej niżej Runtz, ważyć nie ważyłem ale podebrałem juz ok 7/8g suchego juz materialu, dodamy to do wyniku końcowego na sucho.

Bardzo chciałbym podziękować wszystkim osobno za pomoc, gdyby nie wy za dużo by z tego nie wyszło, pełen nowej wiedzy, z nabytym już doświadczeniem bede probował kolejna z upraw dopiąć na ostatni guzik, dzięki wszystkim jeszcze raz. Łapcie zdjęcia po kosie, do następnego!:yummy::ganjamon:

IMG_5583.jpeg

IMG_5580.jpeg

IMG_5586.jpeg

IMG_5585.jpeg

IMG_5584.jpeg

IMG_5591.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...