Skocz do zawartości
Tester

Wklejaj kawałki, teledyski które uważasz za dobre

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green ja jadłem tylko Łysiczkę lancetowatą (psylocibe semicośtam po łacinsku).Grzyb rosnący w PL, niedaleko mnie, więc zawsze jadłem samemu zbierane.Kolega w skrócie Ci powiedział i w wielkim uproszczeniu.Jak zjesz 15 to stan jest lekki i do opanowania, głównie śmiechawa.Ja doszedłem do 100szt świeżych, nie wiem ile to ważyło, ale to co wtedy czułem dalekie jest od normalności.W ten dzień widziałem ludzkie nastroje i czułem cudze myśli.Halucynacje się zaczynają od pewnych ilosci wg.mnie.Raz zjadłem 50 i wszystko fajnie falowało, było jaskrawe.Po zjedzeniu setki to falowanie ustało ale świat widziałem wykrzywiony, w miejscu ale wykrzywiony.Dobrze to przemyśl w każdym razie, w sensie zaplanuj.I rozkmiń dobrze czy uwielbiasz napewno ludzi z którymi bedziesz jeść, bo faza to zweryfikuje.

Jak jesteś odpowiedzialną osobą to grzyby tego nie zmienią ( nawiązuje do kolegi ktory z dziecmi się dobrze czuł) to nie jest używka po której stracisz świadomość i niesiona halucynacjami wyskoczysz przez okno myśląc, że skaczesz, nie wiem, do basenu.Nie, nie to nie ten rodzaj zabawki.Więcej głupot można po wódce odjebać.

A właściwie to czym, lub jak Cię chcąco/niechcący namówiłem? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lasir napisał:

A właściwie to czym, lub jak Cię chcąco/niechcący namówiłem? 

🙂

Po naszej rozmowie na priv naszła mnie myśl ze sama się zamykam w swoim pudełeczku odnośnie ceremonii ayahuasca, a przecież nic nie stoi na przeszkodzie abym w międzyczasie spróbowała i doświadczyła czegos innego. Byc moze troche wcześniej demonizowałam grzybki, a przecież one też są darem natury. 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebac rapsy tylko mocne jebniecie

Do sprzątania i gibona jak siema 💪🔥☘️

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green dobre stosunki sa bardzo wazne a w szczegolnosci te z sasiadami😂 u mnie same dziadki wiec muzyki raczej nie slysza ale o dobrych stosunkach nie ma co gadac😅 Jedni od roku ani razu nie odpowiedzieli gdy sie z nimi witam a drudzy chcieli by wszystko wiedziec i nie chce mi sie juz z nimi gadac😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24/12/2023 o 12:59, Lady Green napisał:

Byc moze troche wcześniej demonizowałam grzybki, a przecież one też są darem natury. 👍

Grzybki są zajebiste. Jadłem kilka razy. Dostałem od kumpla, który sam zbierał na polu, gdzie krówki się pasą. Ogólnie za dużo na pierwszy raz nie polecam. Ja na pierwszy raz zjadłem 20szt. Te takie małe na chudej nóżce. z29328618AMP.thumb.jpg.4294bf2081ae8333592330e3b45f2f42.jpg

Zdjęcie poglądowe. Coś takiego to było. Może nawet i to. Ale mniejsze mi się wydawały.

Poszliśmy z kumplem do netto po piwko bo zaczęło suszyć (tak, popijaliśmy piwem 😂) i w sklepie przy kasie tak zacząłem się chichrać, już nie pamiętam z czego, że aż łzy zaczęły mi kapać. 🤣 Pani kasjerka widząc to wyciągnęła spod lady chusteczki i mi zaproponowała. Powiedziałem tylko "Dziękuję, jakoś sobie poradzę". 🤣 I zacząłem wycierać oczy rękawem bluzy. Wychodząc ze sklepu dalej się śmiałem. 

Także polecam zapasy zrobić i nie wychodzić między ludzi. 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zaległa cisza wręcz grobowa... nie powiedział nikt ni słowa... pomyślałem oto szansa wyjątkowa, wychyliłem się uderzyłem tak. 👉🏻 A ja wiem, ja wiem co my tu robimy, po co na ten na ten świat przychodzimy... 😎

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...