Skocz do zawartości
Tester

Wklejaj kawałki, teledyski które uważasz za dobre

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lady Green napisał:

No ale co kto lubi... 😉 ja emocji dostarczam sobie na inne sposoby.

No i sama mnie prowokujesz żeby zejść na śliskie tematy 🙂 Dawaj co tam Cię tak kręci 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB musiałabym wymieniać i wymieniać... 🙂 ....i wymieniać... może szybciej by było wymienić co mnie nie kręci... 🤔

Koniec tematu. 👍

Może powinnam jeszcze dodać ze ja caly czas o życiu mówie. Nie o "śliskich tematach" cokolwiek miałeś na myśli. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Śliskie teorie "spiskowe" dziejów :)) Tesla mówił, że żeby poznać wszechswiat i pozbać lepiej ludzi musimy poznać dobrze "czestotliwość" bo wg.niego ona jest najwazniejszą siłą w kosmosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green To pewnie nie lubicie mnie sprowokowało.Przesłuchałem, widze co wrzucałaś wcześniej, mamy tu obudzoną 🙂

A kawałek ciekawy, prawdziwy, całkowicie nie mój klimat ale wpada w ucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lasir napisał:

A kawałek ciekawy, prawdziwy, całkowicie nie mój klimat ale wpada w ucho.

Nie do konca tez i moj klimat, no ale słowa wg mnie są 10 na 10. Esencja kilku ważnych rzeczy. "Światło" w ich wykoniu tez lubię, otwiera drzwi do głebszych przemyśleń na temat postrzegania świata 🙂 takie płytkie odsłuchiwanie bez chwili refleksji nie ma sensu bo czlowiek nie zrozumie, a i z chwilą refleksji nie wszystkim się udaje za 1 razem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrego dnia zielarze 🙂

 

Edytowane przez Lasir
Zioło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21/12/2023 o 00:58, Lasir napisał:

widze co wrzucałaś wcześniej 

Jeśli chodzi o Akasha to uwielbiam typa i jego niektore teksty 🤍 określam je jako "w pigułce"... 🙂 

@Lasir btw, chyba chcący/niechcący namówiłeś mnie na grzybki... kilku kumpli tez mi zachwala i poleca... w zestawieniu z 3 zwrotką "ewolucji" chyba przepadłam juz... w sensie... wydaje mi się pokornie ze jestem gotowa. 😅😉 Niedługo bede miała "wolną chatę" przez kilka dni więc bede mogła sobie na to pozwolić, polecisz cos konkretnego? 

I piosenka zeby nie było że spamuje...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lady Green napisał:

Niedługo bede miała "wolną chatę" przez kilka dni więc bede mogła sobie na to pozwolić

Może lepiej niech Cię ktoś pilnuje bo nie wiadomo co odjebiesz 🙂 

Nie żarłem grzybów więc nie wiem co Ci grozi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja się umiem pilnować sama. 😉Psa też mam to mnie najwyżej wyprowadzi na spacer. 🙂 

A tak serio, podobno po jest wszystko tak samo jak przed, tylko postrzega się inaczej. Przynajmniej wczoraj kumpel tak opowiadał... stwierdzil ze nigdy sie ze swoimi dzieciakami tak dobrze nie wybawił jak wtedy gdy był po grzybkach, a skoro znajoma dopuściła do niego dzieciaki (małe) w takim stanie i w dodatku sie o nie bała, to musiało być serio ok. Ale nie pamiętam juz co on konkretnie brał bo tych nazw mi troche wymienił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB przesłuchałam... tam mało info o tej Marysi i o tym kwasie jest... ciężko mi wyciągnąć morał... 🙂 

Chodzi Ci o to ze Marysia się puściła z Rysiem? no ale zrobiła to przecież przed zjedzeniem pizzy nie po...

Nie musisz się o mnie martwić 🙂 u mnie nie ma czegos takiego jak seks bez miłości, szanuje siebie, swoje ciało i zawsze szanowałam, dlatego chyba od zawsze mam więcej kolegów niz koleżanek. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...