Skocz do zawartości
sopel

1? x Royal Haze Automatic, LED Cree XTE 60W (od zera 😅 krok po kroku)

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem. Miałem lekką zwiechę 🛸 zresztą nic specjalnego się nie dzieje teraz ale działo się bo się przenieśliśmy do 6l airpota. Za chuja nie mogłem osuszyć tamtej wielkiej donicy. Cały czas za duża wilgoć więc tydzień temu właśnie w niedzielę zdecydowałem się na taki zabieg. Roślina miała przez większość czasu wiszące liście, to ją na pewno też przyhamowało ze wzrostem bo do góry poszła jeszcze kilka centymetrów. Pomyślałem że jak padnie to trudno i zaczynamy nową ale na szczęście zmiana miejsca pobytu wyszła na dobre💚wyciągam wnioski na kolejne uprawy bo to dopiero początek 🥰 dzień 49. Pije 0,5l co drugi dzień ale powoli się zwiększa zapotrzebowanie bo zaczyna skupiać się chyba na produkcji pąków. Łodygi się przygotowały jakby nie wiadomo jakie ciężary miały dźwigać. Przycinaniem zrobiłem miejce na światło dla dolnych partii i chyba dało to efekt. Zaczyna szronić delikatnie albo to jakiś nalot 😉 mam nadzieję że wynagrodzi mi to chociaż kilkoma gramami 😁💥🪴💚 pozdro 

IMG_20230416_195541.jpg

IMG_20230416_195614.jpg

IMG_20230416_195432.jpg

IMG_20230416_195446.jpg

Dajcie chociaż znać prośba czy jest spoko..👍🖐️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 52. Lampa zjechała od poniedziałku na max czyli 20 cm od głównego szczytu chociaż ten odrost co poszedł po złamaniu łodygi chciałby go przerosnąć 🙉 magia. Warunki 25-26, wilgotność 30-40. No i cierpliwie czekam. Jak sądzicie ?🤪 Jest na co czekać?✂️✂️ Z drugiej strony czas od zawsze jest moim sprzymierzeńcem więc powinno być dobrze.. a no i jeszcze urosła 2 cm od wczoraj 

Edytowane przez sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, sopel napisał:

Dzień 52. Lampa zjechała od poniedziałku na max czyli 20 cm od głównego szczytu chociaż ten odrost co poszedł po złamaniu łodygi chciałby go przerosnąć 🙉 magia. Warunki 25-26, wilgotność 30-40. No i cierpliwie czekam. Jak sądzicie ?🤪 Jest na co czekać?✂️✂️ Z drugiej strony czas od zawsze jest moim sprzymierzeńcem więc powinno być dobrze.. a no i jeszcze urosła 2 cm od wczoraj 

Czekać zawsze jest na co. Jeszcze pójdzie do góry, nic się nie martw. Uważaj zeby lampa szczytów nie popaliła, masz za mała wilgotnosc do temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB tak. Stara choinka z płyty wiórowej postawiłem żeby nikt nie szpenił🤣 mam jeszcze karton tam ustawiony co by mi namiot zasłaniał od słońca przed południem bo nie raz jak dojebalo to 30 stopni się robiło w mig w środku 👍🖐️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Początek 9 tyźnia (zasłyszane 🤣) dzień 57. Zbyt wysoka to ona nie urosła ale i tak się jaram bo widzę że coś z tego będzie 🤤 wilgotność 40% a temperatura lata koło 26 stopni. Leje nawozy zgodnie z tabelką od 8 tygodnia. Przeskoczyłem o jeden tydzień. Zero problemów w tej chwili. Wystarczy się przyglądać i wąchać bo jebie zacnie. Ogólnie to jakiekolwiek problemy skończyły się po przesadzeniu a jeszcze wcześniej włączyłem na stałe wyciąg na najniższe obroty i świeże powietrze. Czekamy i oglądamy 🙉 pozdro

IMG_20230424_160216.jpg

IMG_20230424_160238.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle tak patrzyłem już w sumie trochę po tych uprawach jak kwitną ale moja to jakiś mutant 🪴 wszystkie nogi ma całe objebane tymi białymi włosami, od samego dołu. Krótka . Wydawało mi się wcześniej że jest na niej bardzo dużo kwiatów ale one późno i szybko się rozwinęły. Co sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sopel nie chcę zapeszać, ale przyjrzyj się czy nie ma pękniętych męskich jajców, bo na niektórych fotorelkach widziałem właśnie że to od tego był ten "mleczny pył" :classic_biggrin: Ale u Ciebie to raczej kwestia już późnego kwitnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...