Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
21 minut temu, Lady Green napisał:

@WBB nie ważyłam

Powiem Wam ze sporo tego jest, przerosło moje oczekiwania, skąd ja tyle słoików wezme 😆

 

Ja to do brata od razu pisałem żeby coś z tym zrobił bo tu jest w chuj jarania 🙂

ps. i nie bocz się już na mnie 😉

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 05/05/2023 o 10:17, Lady Green napisał:

Wczoraj nastał pamiętny dzień. 

Czy jest cos na co powinnam zwrocic uwage? Mam do nich zaglądać i je przeglądać/obracać czy nie robic nic?

Aktualnie 20°C i wilgotnosc w przedziale 45-52 zaleznie od wysokosci, nie za mało? Wyciąg z filtrem na 2 biegu a pod topami mieszak na 1 biegu. 

9.jpg

Piękne szyszki. Koniesznie daj znać jaki wynik końcowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green jaki wynik koncowy Ci wyszedl? U mnie z dwóch panienek 120g gotowego materiału. Przy lampie marshydro 100W. Więc chyba mam dobry wynik, chociaż może dałoby się uzyskać więcej...Ale na pierwszy rzut i tak pięknie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 dopiero dzis zakonczyłam wekowanie. 😁 

No wiec wszystkiego juz bez łodyg itp wyszło 557, rowne 200 z tej rosliny z przodu, a z tych z tyłu 167 i 190 + nie wiem ile poszło na testy ale sporo, najwiecej z tej rosliny z przodu, ona prawie codziennie od kilku tygodni coś traciła. 😁

Wydaje mi się ze przesuszyłam je troche za bardzo, ale nie jestem pewna... zobaczymy jak poleżakują troche w słoikach. 

Dziekuje wszystkim za pomoc i wskazowki. :Volcano-Vaporizer-Smiley::rollit: Wynik nie ukrywam przerosł moje oczekiwania, żałuje że nie zdecydowałam się wczesniej bo jakosc nieporownywalna i komfort ogromny. 

Poniżej jeden z ostatnich topkow w trakcie obrobki przed trafieniem do słoika. 

 

8.thumb.jpg.1174be35aaa1d353366eaa3cb784bd63.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...