Skocz do zawartości
kamilstopro

2xgelato, original afghan kush, blackberry gum, gorilla cookies.

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20221215_190521.jpg

IMG_20221215_190517.jpg

IMG_20221215_190514.jpg

IMG_20221215_190509.jpg

Cześć roślinki dostały dzisiaj rano po ok 50 ml wody na donice ale wydaje mi się to jednak trochę za dużo bo wczoraj dostały na całą 2 razy po 50 ml więc do jutra rana albo po pracy czyli do 15 nie będę ich podlewał tylko będę utrzymywał wilgotność min 70%. Czy dobrze zrobię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilstopro jeżeli myślisz że każdemu lepiej idzie bo wali więcej mocy na lampie to się mylisz 😉 ja mam połowę kwitnienia A lampa na 60% 

Za dużo światła to też źle..  Jak wszystkiego za duzo. To i tak trwa minimum 3 miesiące więc co chcesz przyspieszyć..? Że zrobisz to w 2 miesiące  😛 ?

Jak one ledwo z ziemi wyskoczyly  😄

Złym kombinowaniem mozesz szybciej nie dokończyć grow niż sobie polepszyć  😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skumalem że chyba za bardzo chcem wszystko naraz . Na początku też dałem za dużo wody teraz rozkminiam z tą lampa za bardzo a nie chcem przedobrzyc. Dzięki wielkie za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilstopro Oczywiście, że możesz. Z moich obserwacji to i tak momentalnie wyschnie, więc nie ma ma różnicy kiedy, ale lepiej daj jej spokój jak ma wyłączone światło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sterydd a te wiatraki to po co mają chodzić na tym etapie powiedz mi? Żeby większy wydatek za prąd był i zbijało poziom wilgotności na niekorzyść wzrostu roślin? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilstopro jest okej, czyli 75%-85%?

Lepiej już zrobić im supercropping jak trochę podrosną i połączyć to z treningiem LST, żeby był tylko jeden stres w tym czasie będzie to miało lepszy efekt i odbije się pozytywniej nie tylko na Twojej kieszeni, ale też na plonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...