Skocz do zawartości
Wojmax

Cookies Gelato

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@kamilstopro  Do 4 tygodnia  kwitnienia można zrobić fryzjera tak samo , jak i pozbyć się gorzej rokujących szczytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 

31 dzień po przełączeniu. Parę dni temu ściąłem 4 najmniejsze szczyty z samego środka, roślinka się nawet nie wzruszyła i rosła sobie dalej bez żadnej przerwy. Na ten moment 40 szczytów. Fajnie puchnie, ale w tym momencie mam ważne pytanie, kiedy zacząć stosować PK 13/14? Warto jeszcze wspomnieć, że dziś musiałem obciąć, a bardziej pozbierać wysuszone, żółte liście, więc wydaje mi się, że podczas  następnego podlewania, dodam jej trochę Terra Grow i będzie śmigać.

Wygląda tak:

 

 

IMG20230213192755.jpg

IMG20230213192813.jpg

IMG20230213192820.jpg

IMG20230213192841.jpg

IMG20230213192844.jpg

IMG20230213192853.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czytelników

47 dzień po przełączeniu

Roślinka trzyma się dobrze i fajnie puchnie, aktualnie 39 szczytów, dwóch niestety w ogóle nie widać i zastanawiam się, żeby się ich pozbyć, ale mam obawy że roślinka się zestresuje co o tym uważacie (dwa karakany ok. 7cm długości, pąki baaaardzo niewielkie, jest to na tyle małe, że zapomniałem ich ściąć podczas Lolilopingu). Liście od dołu żółkną, te u góry niestety też, ale myślę, że przy następnym podaniu dam jej trochę Terra Grow (2ml/1l) i powinno się wszystko ustabilizować. Trihomy narazie przezroczyste, co niektóre wchodzą powolutku w mleko. Zastanawiam się nad zwiększeniem dawki pk, bo skoro jej smakuje to czemu nie, ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo nie chce jej zablokować. (Dawał bym wtedy 2ml/1l wody). I mam jeszcze ważne pytanie: jeśli hipotetycznie chciałbym mieć trochę skuna na 21marca (planowana ścinka 27), to czy mogę np. ściąć parę szczytów 16 marca, żeby mogły na spokojnie się wysuszyć, czy to spowoduje że roślinka się zestresuje i będę musiał już wtedy wszystko ściąć. W skrócie chodzi o cięcie w dwóch terminach i nie wiem czy tak można czy nie, zawsze mnie to ciekawiło.

A tak wyglądają ciasteczka 😉

 

IMG20230301172554.jpg

IMG20230301172617.jpg

IMG20230301172625.jpg

IMG20230301172648.jpg

IMG20230301174314.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Co i ile byś jej lał szefie?

Do wyboru:

-Terra Grow 

-Terra Bloom

-Ukorzeniacz

-Pk 13/14

Dziś będę podlewał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Akurat plagron ma chujowe te tabele. Wedlug nich wszedzie powininem lac maksymalne dawki. Wedlug Ciebie ile powinienem lac, bo chcialbym znac opinie eksperta, wedlug mnie np. to powinienem dac jej 2ml/1l Terra Grow, 2ml/1l Terra Bloom i 1ml/1l Pk 13/14 i to wszystko na 1,5 litra wody czyli kolejno: 3ml, 3ml i 1,5ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga W normie kierowniku 6.00/6.20

A odnośnie nawozów to już podlalem, zobaczymy co się stanie 😉 po tym podlaniu jeszcze jedne z nawozami a potem będę podlewać samą wodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie 

Roślinka się rozwija i ładnie kwitnie, na ogół podlewam ją już tylko wodą (dziś ją ostatni raz podleję nawozem) i planuje w okolicach 15.03 ściąć około 4topki i tu się pojawia pierwsze pytanie, czy mogę bezkarnie to zrobić, czy roślinka się zestresuje i przestanie dojrzewać? Ostateczną ścinkę planuje 25 marca. Na ten moment trihomy zaczynają się robić co raz bardziej mleczne, a sama roślinka dalej puchnie. Poniżej foty:

 

IMG20230311165305.jpg

IMG20230311165312.jpg

IMG20230311165316.jpg

Mam niespodziankę, mianowicie posadziłem 3 kolejne roślinki, narazie siedzą w szafie pod lampą cfl, ale jak skończę z tą co mam aktualnie w boxie to je tam wrzucę. Zamierzam je ściąć na 4 łodygi i przeprowadzić solidny Loliloping i to w sumie cały plan jeśli o nie chodzi. Zastanawiam się czy jest sens robić kolejną fotorelacje i kolejny temat na forum. Na razie podsyłam zdjęcia (mają jakieś 3tyg ale przez około 10 dni były na parapecie, a później dopiero włożyłem je pod lampę):

IMG20230311182310.jpg

IMG20230311182307.jpg

IMG20230311182303.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Wojmax napisał:

planuje w okolicach 15.03 ściąć około 4topki i tu się pojawia pierwsze pytanie, czy mogę bezkarnie to zrobić, czy roślinka się zestresuje i przestanie dojrzewać?

możesz ściąć

14 godzin temu, Wojmax napisał:

Zastanawiam się czy jest sens robić kolejną fotorelacje i kolejny temat na forum.

jest sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Mam do Ciebie bardzo ważne pytanie: czy jak będę chciał ściąć jeden szczyt to ściąć razem z całą łodyga czy tylko główny szczyt i ile takich cięć mogę wykonać żeby jej nie zestresować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilna sprawa jaką byście wybrali metodę suszenia jakbyście mieli na nią 5dni? 

Ps. Kaloryfer to dobry pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo czasu mnie nie było, plony udane aktualnie wszystko jest w słoikach i przeprowadzam curring. 3 sadzonki są od dwóch tygodniach na flo i stąd moje pytanie. Plan był taki że muszę się z nimi uwinąć do końca maja, a na dniach się dowiedziałem że mam nieograniczony czas i się zastanawiam czy nie mógłbym z powrotem na Wega przełączyć? Tak jak już pisałem mają dopiero dwa tygodnie flo więc może coś się jeszcze uda a jak nie to zostawie chyba je tak jak są czyli 4 gówne łodygi a z odrostami zobaczymy co się da zrobić, albo je zostawię albo przeprowadzę Loliloping delikatny.

Poniżej foty (nie było mnie tydzień i się kurw... rozrosły)

 

IMG20230411205946.jpg

IMG20230411205950.jpg

IMG20230411205954.jpg

Jebana dżungla 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...