Skocz do zawartości
WBB

Lemon Haze, Purple Kush, Gorilla Glue 80x80x160 HPS 400W

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB nie trzeba się bać nawozów, z tym biobizzem naprawdę trudno przesadzić ^ ^ daje delikatnie mniejsze proporcje na start i jest git, po tygodniu można pełne dawki dawać, a później to tylko liście obserwować, warto zaznajomić się z tabelą niedoborów, żeby wiedzieć jak je rozpoznać oraz jak odróżnić od nadmiaru i wtedy z górki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Udyr napisał:

@WBB jeśli nie przelałeś to może być jej za ciepło pod lampą.

Przelałem. I to też mi pierwsze do głowy przyszło. 

Tam jest 100W to nie ma chyba aż takiego piekarnika...

 

Edit: ale przelałem wszystkie trzy. I chyba nie tą najbardziej 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimno tu z rana i brak wilgotności. 20 stopni i 38%. Podniosłem ciut lampę. Podłączyłem ten zabawkowy nawilżacz wieczorem (schował się za doniczką) ale nie wiem na jaki czas wystarcza mu wody...

IMG20221109074653.thumb.jpg.52b4fa446431f896f00a020b49807fc8.jpg

Ps. Dzisiaj urlop bo zaraz mam kontrolę z nadzoru budowlanego. Muszę zakamuflować troszkę boxa i mam nadzieję, że na strych nie będą włazić 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Mr.Green napisał:

Zdecydowanie za niska wilgotność  w boxie, dlatego ta jedna tak zmarniala zapewne 😛

A nawilżacz się musiał wyłączyć w nocy bo wody połowa została... chyba, że on po jakimś czasie się wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB podsyp ziemi do rantu, a jak się plant wyciąga to lampę niżej daj. Jak nie wiesz o ile to rób to stopniowo, albo sugeruj się zaleceniami producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik jakby zastopowaly z wyciąganiem się. Tak jak ktoś mi tu pisał, że jak pokażą większe liście i zaczną łapać więcej światła to powinny się zatrzymać. Zaleceń producenta to tu nie ma bo to jakaś manufaktura ta lampa 🙂

Przy wyłączonym wyciągu i włączonym nawilzaczu po kilku minutach jest 70% wilgotności... Będę musiał wyciąg załączać co np 2 godziny na kilka minut żeby tylko powietrze wymienił.

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB no to tylko obserwuj, nic nie zmieniaj ^ ^ a wilgotność to niech będzie wysoka, jak do tego dasz temperaturę 26-30 to będą rosły w oczach. Namiot po prostu otwórz od czasu do czasu i będzie git. Tylko pamiętaj, żeby filtra nie było w namiocie wtedy, bo go szybciej chuj strzeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie myślałem, że jakiś tam wyciąg powinien być. On i tak chodził na najmniejszej prędkości jaka mi się udało ustawić bo pod regulator mam go podłączonego. Teraz go odłączyłem i przy zgaszonej lampie wilgotność jest 90%. Nawilżacz przestawiłem na pracę pulsacyjną. A swoją drogą to gówno wyłącza się czasami samo niewiadomo czemu.

A tak wogole to muszę przeprowadzać się do większego namiotu bo kolejne 3 panny już dochodzą 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godzinny testu z wyłączoną lampa i wyciągiem, nawilżacz włączony... wszystko pływa a termometr chuj trafił 🙂 Musi się teraz przesuszyć

IMG20221109141650.thumb.jpg.28020ff7d50e4680014e67ecef340ed2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było trochę mocy i duży namiot został odpakowany. Przerobione rurki i udało się go obniżyć ze 160cm na 140cm. Ale wkurwia mnie taka prowizorka. A poza tym moc się skończyła i brak weny twórczej 🙂

IMG20221109205232_BURST000_COVER.thumb.jpg.87f464ca1a93c2c78c54f299c54c0cc2.jpg

Może ktoś podpowie jakby zorganizował i jak zagospodarował otwory w namiocie?

Wentylator do wyciągu mam 125mm i ten pasował by pod otwór z rękawem w lewym boku ale na dole namiotu. 

Do góry centralnie na suficie jest otwór z rękawem ale 160mm. I otwór 100mm na kable, który był z tyłu do góry po przeróbce też mam go teraz na suficie..

IMG20221109210647.thumb.jpg.753a6dad1c6dcc3c2ecea62b8b45f750.jpg

IMG20221109210653.thumb.jpg.c2f5d278ad582b4d9072b5967954cd9d.jpg

IMG20221109210703_BURST000_COVER.thumb.jpg.3fc28217f8285eacfc9deea8512a67b6.jpg

 

Otwory wogole mam takie:

"Otwory wentylacyjne zakończone ściągaczami:

100mm: 1x tył
125mm: 1x lewy bok
160mm: 1x sufit

Wlot pasywny OmniFlow-Airvents 125mm: 1x lewy bok, 1x prawy bok"
 

 

Ps. Teraz już wiem jaki namiot mi jest potrzebny.... 70x70x140cm

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...