Skocz do zawartości
WBB

Lemon Haze, Purple Kush, Gorilla Glue 80x80x160 HPS 400W

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Mr.Green napisał:

Po dużej mocy zawsze są obliczenia 😛

No rurki to na trzy razy docinaliśmy. Ja bym to na oko szybciej zrobił niż z pomiarami brata 🙂

 

A tam wyżej to ja chyba chcę zapytać czy montuje się wyciągi na dole namiotu i rura przez cały namiot do góry żeby stamtąd powietrze ciągnąć?

Ale lepiej będzie chyba wentylację zmontować do góry i wyjść tym wyjściem 160mm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie delikatne przebarwienia na lisciach (po prawej, na dole) trzeba jakoś reagować czy takie coś się olewa?

I jak LST to kiedy? Bo ostatnim razem się spóźniłem i się szczyt urwał przy późnym naginaniu 🙂

IMG20221112132048.thumb.jpg.bca10729314e0e4d686856541b47fefa.jpg

IMG20221112132117.thumb.jpg.d7e3971585ea245b28b0bc455eaa54fa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12/11/2022 o 09:55, Mr.Green napisał:

@WBB dołem wtlaczasz. Środkiem mieszasz. Góra wciagasz. Powietrze rzecz jasna

Ty, to tak jak człowiek w sumie 😁😁 Wstałem właśnie, przypaliłem Bubble Guma i taka rozkmina 😁

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik swojego nie ma.. A pali.. burżuj 😄

@WBB Do LST to jeszcze trochę. Tam nie ma co dotknąć nawet.. A nawet ciężko dociec bo ja pociagniesz z korzonkiem I się położy..  daj jej nabrać lekko masy i minimum 3 dobre Pietra niech urodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green spoko, bo jest wybór i mogę sobie popróbować, ale te ceny... 😁 Na szczęście mam fajną Panią na kasie w kofiku, której uśmiech łagodzi ból po wydanych na bucha jurkach 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green od dychy do 17,5 jurków trzeba rzygnąć, ale ja biorę najczęściej lemona, Bubble Guma, amnezje, silver haze'a, ostatnio hash z mimosy i marocan cream(zajebisty do jointów) i to tak 10-12,5 kosztuje. Powyżej to USA strainy i jakieś og kush x hemperor czy jakoś tak@WBB hahahah, nawet bez zniżki, z taką mógłbym się ożenić 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rośliny w nowym domku. Jednak 400W to nie to samo co 100W i robi mi się tam piekarnik... 30 stopni :)

Tylni rząd to 3 pierwsze rośliny. Ta w środku się zatrzymała ale cos tam rośnie. Pierwszy rząd to nowy miot... kilka dni później kiełkowane.

IMG20221116224744.thumb.jpg.af019473560a9febe10674ddc400e8b2.jpg

 

IMG20221116224803.thumb.jpg.d64cca8b74211144a3749ca2ec47193a.jpg

Kto ma tez taki namiot? Homebox Ambient Q80 chyba. Jak tam ten wyciąg zamontować bo mi się ten komin na suficie 160mm nie podoba :) Wentylator w tym "rękawie" powinien być zamontowany? Aż się sam dziwię, że nie potrafię sobie z tym poradzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB dojebaj mocy.. To się wszystko ogarnie hehe 😛

Dach pełne drukowanie. Nieźle. Na bogato 🙂

Ten HPS się tam przyda jak przyjdzie mróz..  bo izolacji nie ma w dachu to będzie trochę zimniej 🙂 jak tam inspekcja budowlana? Podbili atest na growboxa? 

W przyszłości polecam zainwestować w lampę LED. HPS odchodzą do lamusa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mr.Green napisał:

dojebaj mocy.. To się wszystko ogarnie hehe 😛

no było dojebane dlatego panny nowy dom mają... ale troszkę za mało jak na moje możliwości 🙂

O pełne... deskowanie chyba Ci chodzi 🙂 Dekarz się pytał czy deskowanie robimy. Zapytałem czy u siebie by robił... powiedział, że tak 🙂

Ktoś tu u nas też na HPSie jedzie jeszcze. A ja go mam między innymi żeby za grzejnik zimą robił. Na LEDy kasy nie będzie bo żona pilnuje a moc też droga i dużo jej idzie jak wogóle jest 🙂

 

A skoro odchodzi do lamusa to czemu zasilacz Lumateka dalej 500-600pln kosztuje

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, 2 sprawy:

Jak już wspomniałem w innym temacie odczyt wilgotności po wcześniejszym buchu wskazał mi 18% wilgotności.... 

Pierwsza sprawa to potrzebuję argumentów żeby przekonać brata, że potrzebujemy już nawilżacza. Co się stanie jak zostawimy wilgotność taką jaka jest? Na razie kazał mi wstawić pojemnik z wodą 🙂 To na szybko kupiłem nawilżacz za 20pln. Gdyby nie to, że się wyłącza jak mu się podoba to w tym małym namiocie dawał radę... ponad 80% wilgotności bywało. Ale w tym 80x80 to jest nieporozumienie z tym nawilżaczem 🙂

Druga sprawa to jaki nawilżacz? Do 100pln... wiem, że się nie da 🙂

 

Przy okazji jeszcze jedno i fotka poglądowa. Robicie taką rotację z doniczkami, że zamieniacie je co kilka dni miejscami? Żeby było sprawiedliwie i się panny się kłóciły, że któraś ma lepsze miejsce od drugiej 🙂 Bo przy 6 sztukach już mi się nie chce tego robić....

IMG20221117203634.thumb.jpg.3e2ae98189feb8c4a3eee6954b1daff4.jpg

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...