Skocz do zawartości
WBB

Lemon Haze, Purple Kush, Gorilla Glue 80x80x160 HPS 400W

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Mr.Green napisał:

podbierales już coś? 😄

No już 2 razy 🙂

Po tym jak @Udyrnapisał, że to i tak nie klepie to odpuściłem... na 2 dni 🙂 Ale miał rację... palone ordynarnie z lufy czy od razu czy suszone na odbłyśniku nie klepie chyba wogole i smaku też nie ma wogole (ten brak smaku to mnie najbardziej zaskoczył).

Teraz nowy problem się pojawia bo na dworze +15 stopni. Walczę żeby opanować wysoko temperaturę... oba wloty otwarte, wyciąg podkręcony na więcej, lampa w górę i obserwuje. A zasilacz juz chyba trzeci tydzien leci w trybie 400W SuperLumen.

Jak wypiły blommbastica (zielonego) a miał być na kilka upraw 🙂 kupilem fioletowego i teraz 100ml. 

Trochę miałem nadziei, że ten może będzie miał tak jak w opisie w growshopie PK 20/21. Ale nie ma oczywiście tyle 🙂 Pisze, że to organiczno-mineralny czy jakoś tak. 

Ten pierwszy organiczny wyglądał jak gnojówka... jak BioGrow. A ten nowy wygląda jak gęste smarki tylko jest bardziej zielony...jeszcze trochę to by świecił takim zielonym jak radioaktywny 🙂

IMG20230101175055.thumb.jpg.074222c98df6a22a73cf9cbf608842b4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Mr.Green napisał:

Oby klepalo w ogóle 😄 najgorsze to i tak jest to czekanie jak już ścięte i jeszcze do słoika wsadzic i poczekać.. kurde 🙂

Musi klepać 🙂 Już fryzjera bez rękawiczek nie robię... paluchów nie szło umyć 🙂

No brat jak się dowiedział ile suszenie to odlicza.... miesiąc i jeszcze 2 tygodnie za zapalenia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gadzina jest głodna czy ten typ tak ma? Bo jakieś te topy poszarpane, liście przytopowe dziwny kolor i łamią się przy zginaniu... Dostaje żarcie takie jak cała reszta.

IMG20230103184909.thumb.jpg.6efda5647b6d2b01077c6258007b34ce.jpg

IMG20230103184927.thumb.jpg.85c644e71a36073d56416008b7ecd26e.jpg

IMG20230103184939.thumb.jpg.6a9c9633a1c2e73c4672deafb04e10b8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Katastrofedens napisał:

Który to dzień ?

Jakoś 60 minęło jak trafiły do dolelowych donic. Nie dobrze jak już jej koniec bo te topy średnio mnie zadawalaja w porównaniu z innymi 🙂

 

13 minut temu, Mr.Green napisał:

czyli szykuje się do bycia twoja suką  😄

Zawsze chciałem spróbować z dwiema na raz. Ale pewnie bym nie udupił 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB weź lupę i sprawdzaj trichomy jak mleczne lub bursztynowe to można ciąć ale zobacz na 2-4 topów jak to wyglada 🙂  tak najlepiej jak nie wiesz który dzień dokładnie 🙂 na topy zbyt już nic  nie poradzisz  chyba ze trochę jeszcze masy nabiorą ważne by kopały 🙂 tez kiedyś milem luźne ale to coś było z pestka nie tak bo indukcja trwała 2 tyg dłużej niż inne i nie chciały się zbić a miały jedzenia pod dostatkiem 🤷‍♂️

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam gdzieś zapisane ile dokładnie by to było... raczej dobrze pamiętam, że 1 listopada jako 5-7cm wsadziłem w doniczki.

A właśnie... bo sobie zrobiłem fotki i miałem pytać. Załatwiać mikroskop? Bo telefonem raczej nie podglądne... jedna fotka to tryb makro, a druga normalna ale z większym powiększeniem...

Ale to fotki innego pacjenta.

IMG20230103190404.thumb.jpg.967a0957459e9fd2c31b21ffb5377f26.jpg

IMG20230103190442.thumb.jpg.8405a134deb117daa0c6dbe5ca59a61d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB a i wyjmij spod hps tam to nic jie zobaczysz chyba ze przez okulary 😂 pobierz opcje lupy albo w telefonie jest taka opcja na iPhone na 100%  na androida nie wiem 🤣 a jak nie to ze sklepu pobierz 🙂 a jak chcesz załatwić manuana to polecam x60 🍻

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @Katastrofedens no musiałbym przypilnować tych trichomów żeby nie wyszło mi takie coś jak z jednego planta 6 lat temu. To było takie mocne, że aż niefajne... najlepiej było się po buchu od razu położyć bo tak upierdalało 🙂 Dopiero niedawno stwierdziłem, że to musiała być wina trichomów (bo na oko była ścinka) a nie odmiany, że taka mocna.

A co do tego planta co wczoraj pytałem..... foxtaile jak w mordę strzelił tam mam.... czytnąłem w temacie Mr.Green'a, wpisałem w google i wygląd się zgadza 🙂

I jeszcze jedno.... bo wczoraj @Katastrofedens pytał, który to dzień.... to będzie 70 dzień (+/- 2) i dzisiaj odszukałem skąd i jakie pestki kupiłem i teraz czytam na stronie:

"Nasze nasiona Lemon Haze Automatic cieszą się coraz większą popularnością wśród hodowców. Zaleca się uprawę Indoor ze względu na dużo krótszy czas uprawy, który ogranicza się do maksymalnie 75 dni."

"Warto zaznaczyć, że czas trwania uprawy GG Auto indoor to od 60 do 70 dni"

"Auto Purple Kush Indoor: 60 – 70 dni,"

Kurwa.... to już 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...