Skocz do zawartości
WBB

Lemon Haze, Purple Kush, Gorilla Glue 80x80x160 HPS 400W

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB nie pryskaj wcale już, jak roślina kwitnie to nie robisz oprysku

Tak, chodzi o potas i fosfor, kup sobie jakiś bio-mineralny albo mineralny że zwiększoną ilością PK, bo będą potrzebowały, taki 13/14 styknie, ale są i mocniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Rzeźnik napisał:

@WBB nie pryskaj wcale już, jak roślina kwitnie to nie robisz oprysku

Tak, chodzi o potas i fosfor, kup sobie jakiś bio-mineralny albo mineralny że zwiększoną ilością PK, bo będą potrzebowały, taki 13/14 styknie, ale są i mocniejsze

To BioBizz nie ma nic takiego do kupienia? Widzę jakieś Hesi, Plagron... PK 13/14 się nazywa...

https://www.tanieuprawianie.pl/plagron/448-plagron-pk-13-14-500ml-8718104123175.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo biobizz ma organiczne nawozy, a nie mineralne, nie ma takiego stężenia w organice, które zaspokoiłoby popyt trawki na PK, ja kupiłem od atami b'cuzz bloombastic, którego jeszcze nawet nie zdążyłem przetestować, ale od canny, hesi czy od plagrona styknie też

Albo jakiś skoncentrowany nawóz ze skórek od banana, nie próbowałem, ale myślę, że też miałby kopa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB nie, to co wysłałeś to jest bardziej jak ripen, a tu chodzi o suplementacje PK, ja kupiłem ten, bo jest bio-mineralny i ma trochę więcej %PK (14/15) niż te, które oferuje Canna czy plagron

Screenshot_20221211-200530_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Rzeźnik napisał:

@WBB nie, to co wysłałeś to jest bardziej jak ripen, a tu chodzi o suplementacje PK, ja kupiłem ten, bo jest bio-mineralny i ma trochę więcej %PK (14/15) niż te, które oferuje Canna czy plagron

Screenshot_20221211-200530_Chrome.jpg

Czyli ten? Od zajebania tego narobili, że ciężko się nie pomylić 🙂

Styknie mi 50ml... myślę, że powinno.

https://www.tanieuprawianie.pl/atami/2648-atami-bloombastic-50ml-8719244303533.html

3 minuty temu, Mr.Green napisał:

herbatka PK

A co to? Tylko nie chce mi się niczego gotować... od razu mówię 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mr.Green napisał:

@WBB

 

4047_4047-biotabs-pk-booster-compost-tea-700g-750ml.jpg

Co prawda jest to bez gotowania ale zanim się to poda trzeba inne czary mary z tym robić... opis przeczytałem:)

Cena podoba do tego od Rzeźnika a tamto wydaje mi się prostsze "w obsłudze" 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja bym odpuścił, bo masz warunki z niską wilgotnością, gęsto tam nie ma, a na dokładkę masz automaty, więc to powinno wystarczyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Katastrofedens napisał:

@WBB jak chcesz kupić bloombastica to zobacz Bio jest tez taka wersja ten jest mineralny z tego co wiem  😋

Tylko pewnie Bio będzie dłużej "wchodził" niż ten mineralny. Mi już jest w sumie obojętne czy będzie bio czy mineralny 🙂

Ale zerknę chociaż pewnie nie znajdę tego co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB jak masz Bio nawozy wał Bio ja miałem kiedyś razem z biotabsami  i był super fajnie puchło na tym 🙂  tak butelka 50ml starczy ci na całe grow i jeszcze zostanie trochę na kolejne 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Katastrofedens napisał:

@WBB jak masz Bio nawozy wał Bio ja miałem kiedyś razem z biotabsami  i był super fajnie puchło na tym 🙂  tak butelka 50ml starczy ci na całe grow i jeszcze zostanie trochę na kolejne 😅

https://www.tanieuprawianie.pl/atami/2649-atami-bio-bloombastic-50ml-organiczny-booster-biomineralow-8719244303182.html

Czy to by było to? Widzę, że tu też jest PK 20/21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz to jest auto cream Cookies od fastbuds  na biotabsach pk5-8 i biobloombastix jedna z 4 w boxie 50x50  i 11l donicach mało mam zdjęć nie lubię ich trzymać 😅 i tylko trening lst

08F2D375-9EF1-4966-8CE3-AA160A551E92.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...