Skocz do zawartości
WBB

Lemon Haze, Purple Kush, Gorilla Glue 80x80x160 HPS 400W

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę że to trochę tak jakbyś stał na dworze z kurtka lub bez kurtki  🙂

Jak jest za zimno to planty nie rosną.  Mówiąc wprost  🙂

Albo rosną..  tylko slabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mr.Green napisał:

A ja myślę że to trochę tak jakbyś stał na dworze z kurtka lub bez kurtki  🙂

Po części muszę się z Tobą zgodzić....

Zastanowię się raz jeszcze nad tym.... ale nie obiecuje, że ocieplę. Pewnie jakbym się nawpierdalał mocy to bym ocieplił... ale ograniczamy spożycie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za kwintesencja.  Jeden dzień roboty. Napisz mi jaki masz styropian tj. Grubość I wymiary tafli to Ci to ocieple zdalnie w prosty sposób  🙂

Chyba że to granulat  😄 to będzie trochę zabawy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są odpady po elewacji ale jest tego sporo. Pocięte też niektóre na takie płaty po 1-3cm.... bo zrobiłem sobie gilotynę do cięcia na gorąco 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno powinieneś to zrobić by uzyskać lepszy plon. 

Bez pracy nie ma kolaczy  😉

1-3 cm to mało..  minimum 5 a najlepiej 8-12 żeby to się dobrze budowalo. Im mniejsze kawałki tym więcej zabawy.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mr.Green napisał:

Już dawno powinieneś to zrobić by uzyskać lepszy plon. 

Bez pracy nie ma kolaczy  😉

1-3 cm to mało..  minimum 5 a najlepiej 8-12 żeby to się dobrze budowalo. Im mniejsze kawałki tym więcej zabawy.. 

Mam całe tafle białego 20cm ale w graficie byłby lepszy kamuflaż i się od razu by tak w oczy nie rzucało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie. Z 20 to jak iglo 🙂 spray kup i jebnij mu kamuflaż niczym panzerWaffen w Normandii  🙂

Trochę desek do tego lub profile regipsowe..? Jakaś lekka konstrukcję zapodac 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebac lipe 😉

IMG20221116224744.thumb.jpg.af019473560a9febe10674ddc400e8b2.jpg.4a02812b47c5e74ac5e34a17a6af9819.jpg

 Zabuduj to dookoła ta 20 i od gory dorob do belek. Drewno samo z siebie jest dobrym izolatorem  🙂

W środek włóż też 20 i postaw planty  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już miałem pisać skąd k... masz to zdjęcie 🙂

Zaraz tu brata przyśle niech czyta i się zbiera do budowy bo samemu mi się nie chce 🙂

Po moich plantach stwierdzam, że ja bym w 50cm wysokości się wyrobił... i na co mi aktualne 140cm.

Ale trzy nowe suczki chyba pójdą bez treningu.... się zastanowię.

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj nie o temperaturze ale z pytaniem jak pobrać tego "sampla", o którym często piszecie?

Mogę już? Jakiś miesiąc z lekkim hakiem mają rośliny do końca. Jak nie mogę to i tak to zrobię 🙂

Co, jak, w którym miejscu i ile mam odciąć/oderwać żeby czemuś nie zaszkodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Udyr napisał:

@WBB tydzień max dwa przed oficjalnym ścięciem możesz coś próbować podkraść, wcześniej to mocy nie ma na tyle żeby warto było to w płuco wpuszczać 🙂

Ciekawe czy mniej tej mocy by było niż w tym co aktualnie jestem w posiadaniu "z bazaru" 🙂

A suszy się to jak? Bo ja takie rzeczy to robię expresowo na kaloryferze albo pod HPS... ostatnio brat mokre dostał a HPS był na chodzie to w 2 godziny wysuszylismy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB siema siema od którego tygodnia można dawać nawozy do tej ziemi? I czy można bezpośrednio wrzucić pestkę do tej ziemi dzięki za odpowiedź 

W dniu 02/11/2022 o 13:57, WBB napisał:

Box: 80x80x140

Lampa: Lumatek 250/400W żarówka Osram HPS 400W Plantastar. Odbłyśnik Adjust-A-Wings Medium.

Ziemia: BioBizz AllMix. Donice 5L

Nawozy: BioBizz TryPack + ActiVera + Bio Heaven.... jeszcze będzie uzupełniane.. na pewno o LeafCoat... trochę żałuję, że RootJuica nie wziąłem

Wentylacja: AxialFlo 125 Turbo na wyciągu.....

Nasiona: Auto Gorilla Glue

                 Auto Purple Kush

                 Auto Lemon Haze

 

Temat zakładam już po to żeby już był 🙂 Się okaże dopiero z jaką wielkością namiotu i mocą lampy wystartuje. W razie czego będziemy edytować nazwę tematu.

Drugi zestaw takich samych nasion jak wyżej czeka w pogotowiu.

 

28.10.2022 nasiona wrzuciłem na 24 do wody.

29.10.2022 wsadzone do EasyPlugów.

1.11.2022 czyli wczoraj wyglądają jak na fotce. Ten środkowy przez dobę tak wystrzelił, że walnął główą w sufit mojego "propagatora". Od początku siedziały pod lampą 100W żeby utrzymać temp ok 22 stopnie. Wszystko było przykryte donicą żeby światło nie było za mocne. Od wczoraj już bez przykrycia a dzisiaj myślę, że trafią do docelowych donic.

 

IMG20221101194519.thumb.jpg.d863c11036b4f6ae3c038f85f8be4028.jpg

 

IMG20221101194303.thumb.jpg.2d6f43df619de2a856d3ae157d0f8b40.jpg

 

W dniu 02/11/2022 o 13:57, WBB napisał:

Box: 80x80x140

Lampa: Lumatek 250/400W żarówka Osram HPS 400W Plantastar. Odbłyśnik Adjust-A-Wings Medium.

Ziemia: BioBizz AllMix. Donice 5L

Nawozy: BioBizz TryPack + ActiVera + Bio Heaven.... jeszcze będzie uzupełniane.. na pewno o LeafCoat... trochę żałuję, że RootJuica nie wziąłem

Wentylacja: AxialFlo 125 Turbo na wyciągu.....

Nasiona: Auto Gorilla Glue

                 Auto Purple Kush

                 Auto Lemon Haze

 

Temat zakładam już po to żeby już był 🙂 Się okaże dopiero z jaką wielkością namiotu i mocą lampy wystartuje. W razie czego będziemy edytować nazwę tematu.

Drugi zestaw takich samych nasion jak wyżej czeka w pogotowiu.

 

28.10.2022 nasiona wrzuciłem na 24 do wody.

29.10.2022 wsadzone do EasyPlugów.

1.11.2022 czyli wczoraj wyglądają jak na fotce. Ten środkowy przez dobę tak wystrzelił, że walnął główą w sufit mojego "propagatora". Od początku siedziały pod lampą 100W żeby utrzymać temp ok 22 stopnie. Wszystko było przykryte donicą żeby światło nie było za mocne. Od wczoraj już bez przykrycia a dzisiaj myślę, że trafią do docelowych donic.

 

IMG20221101194519.thumb.jpg.d863c11036b4f6ae3c038f85f8be4028.jpg

 

IMG20221101194303.thumb.jpg.2d6f43df619de2a856d3ae157d0f8b40.jpg

Witam witam od którego tygodnia można dawać nawozy do tej ziemi? I czy można do niej wrzucić bezpośrednio pestkę? Dzięki za odpowiedź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SzymonSz napisał:

Witam witam od którego tygodnia można dawać nawozy do tej ziemi? I czy można do niej wrzucić bezpośrednio pestkę? Dzięki za odpowiedź 

Ja wale od początku wg tej ich rozpiski. O tydzień sobie tylko przesunąłem liczenie bo co prawda niektórzy straszą, że tak szybko nawóz może popalić planty... ale BioBizzowi ufam, że przy tworzeniu swojego sztandarowego podłoża i dedykowanego zestawu nawozów porobili trochę badań, testow i dokładniej się temu przyglądnęli. I ta rozpiska jest do każdego ich podłoża bo minimalnie są tam różnice.

Ja kiełkuje w easy plugach bo to jest jak dla mnie mistrzostwo pomysł. 

Pierwsze 3 z easy plugami poszły od razu do doniczek ale na początku tak jakby się minimalnie wyciągały. Następne trzy sztuki najpierw do kubeczków plastikowych bo łatwiej później w razie wyciągnięcia się plantów skorygować wysokość. Tutaj wyciąganie się nie zauważyłem więc ostatnie 3 tak samo kielkowalem.

Na tych trzech ostatnich experymenty robię:) Chce je też bez treningu chyba puścić. Ochujałbym jakbym musiał przygotowywać po 2-3 zestawy picia z nawozami. Wszystkie dostają to samo a to wszystko już leci na maxymalnych dawkach (5 nawozów). Ostatnie 3 podlania doszedł Bloombastic.

I to samo leje tym najmłodszym tylko wlewam do kubka do połowy i czystej wody do pełna dolewam 🙂

Jak ostatnio jęczałem, że za wolno mi to rośnie to teraz wydaje mi się niemożliwe żeby tak szybko zapierdalaly. Jakieś zmutowane terminatory rosną.

Jeden trochę pożółknął ale od od samego początku, przed nawozami już taki blady był. Mam nadzieję, że silny jest i wyjdzie z tego 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu jeszcze plechy? Bo te czarne liście jakiś taki dziwny kolor. A może taka odmiana. To największy top z całej 9tki. Lemon Haze. Miesiąc do ścinki.

IMG20230101140540.thumb.jpg.061548c721124b7727318886e367a067.jpg

IMG20230101140553.thumb.jpg.8c933b7bc175fe18cc8cfba47b2bc39f.jpg

IMG20230101140641.thumb.jpg.50a24b22d7c01ad7a18bce4bf9008cb0.jpg

Ps. Jakieś te zdjęcia moje chujowate. Nówka telefon...

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...