Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Kartek zobaczymy po tym toppingu co to będzie... Wody za dużo nie dostaje, na wiadro 15l, i tak jej leje maaax 1l. I to co 3/4 dni.

@TROUBLEMAKER różnica między nimi to 3 i pół tygodnia. W tym, jak już mówiłem, amneska połowę życia miała na parapecie. 

@Brazil Munster otóż to, ale AK puszcza pąki po 3 tygodniach, a amneska po 6 nic. 😂 Może po prostu geny, albo ją zamuliłem tym parapetem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga jak ona ma 6 tygodni.. chociaz fotorelacja ma raptem 3 tygodnie.. to po jeszcze dwoch tygodniach nic bys nie zebral.. 😕 6tyg. + 2 tyg. = 8 tyg. W 8 tygodni to zebrac mozesz suche liscie z dolu planta 😛

Ta amnesia starsza jest niz reszta? 

Parapet mogl miec wplyw na dluzszego wega aczkolwiek przy automacie to nie powinno byc az tak przedluzone.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie parapet to straszna lipa, słabe światło w dzień, liczne zakłócenia nocy w nocy.( twoja zaglądająca w nocy do lodówki, lampy uliczne etc. )

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to auto to czy miało dobre swiatlo czy chuyowe to powinna przełączyć się. Może to jakiś półautomat. Bo takie kwiatki tez widziałem w sieci. 
 

Jeslei już zbiera się powoli z kwitnieniem to może będzie Ok. Gorzej jak to sezon 😅😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mr.Green napisał:

@ZielonyTabaluga jak ona ma 6 tygodni.. chociaz fotorelacja ma raptem 3 tygodnie.. to po jeszcze dwoch tygodniach nic bys nie zebral.. 😕 6tyg. + 2 tyg. = 8 tyg. W 8 tygodni to zebrac mozesz suche liscie z dolu planta 😛

Ta amnesia starsza jest niz reszta? 

Parapet mogl miec wplyw na dluzszego wega aczkolwiek przy automacie to nie powinno byc az tak przedluzone.. 

 

26 sierpnia założyłem temat o amnesii. Serio, ona ma 6 tygodni... Już ponad. 

2 godziny temu, Brazil Munster napisał:

Jeżeli to auto to czy miało dobre swiatlo czy chuyowe to powinna przełączyć się. Może to jakiś półautomat. Bo takie kwiatki tez widziałem w sieci. 
 

Jeslei już zbiera się powoli z kwitnieniem to może będzie Ok. Gorzej jak to sezon 😅😅

Masz jakiś pomysł co z nią zrobić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga  Dobrze żebyś zastosował z nią cykl świetlny 12/12. Może geny Automatyczne się nie uwydatniły. A może jest półautomatem i cykl 12/12 pobudzi ją do kwitnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AmberYbarra Zrobiłem jej tak 3 dni, nic. Wyjebalem ją z boxa i zostawiłem samo AK, żeby sobie rosło swoim życiem. Co jest śmieszne, miałem 5 ak, 2 największe zostawiłem w boxie, 3 poszły na podłogę. Jedna z podłogi też już robi topy... Zobaczymy, jak amneska coś puści, to wróci do boxa. Nie mam do niej sił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga 3 dni to za mało, zrób jej tak 3 tygodnie wtedy będzie efekt. I musi mieć idealną ciemność, światło z latarni ulicznych, błyski lamp które ktoś zapala też mają znaczenie. Nakryj ją jakimś "namiotem" który nie wpuszcza ŻADNEGO światła przez 12 do 13 godzin.

Edytowane przez AmberYbarra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ZielonyTabaluga napisał:

Jak podlewałem je w poniedziałek calmag + pk + biohumus, to teraz tylko samą wodą? 

Raczej tak, nie można przesadzać z dawaniem nawozów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...