Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr Co ciekawe, na tym jednym liściu jakby delikatnie woda wychodziła... Kupię coś w castoramie zw sensie jakiś fosfor? No i druga sprawa, wczoraj je podlałem dość dobrze, bo myślałem, że już schnie. Mogę ją nadlać? 

No i nigdy w sumie nie widziały nawozów, biohummusa odrobinę jej 2 razy dałem i plargona k, ale to z miesiąc temu... 

Edytowane przez ZielonyTabaluga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chociaż po jej wielkości to chyba już nie ważne jaka... kieruj się kolorem liści. Jeżeli nie potrzebuje N to nie dawaj, nawet jakbyś mial w tabeli że podać. Kieruj się indywidualnie pod każdą roślinę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant W tej ziemi już jest ponad miesiąc, już nie pamiętam, w castoramie kupiłem jakąś ph 5.7-6.5 

@Eddie Plant ona aż taka ciemna nie jest, kwestia tego, że deszcz u mnie pada i wyszła trochę ciemniej. Jej kolor jest zielony, delikatnie mocniej niż standardowy zielony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli kolor jest inny na zdj niż w rzeczywistości, to jak mamy Ci dobrze doradzić? Kierujemy się tym co widzimy. Zrób konkretne zdj z fleszem, żeby kolor był taki jak w rzeczywistości i daj zbliżenie na te plamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant Wczoraj był tylko jeden liść w delikatnej skazie. Dzisiaj jak się obudziłem i chciałem je poobracać (No i też sprawdzam ile już korzenie mi wyszły na spacer z donic) to jak zobaczyłem 1 liść w rdzy, a 2 zainfekowane, to mało się nie rozpłakałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...