Skocz do zawartości
TROUBLEMAKER

MIMOSA/GLOOKIES/DOSIDOS/ORANGE MOON CAkE / BLACKBERRY MONROCOK - [LUMATEK 300W PRO]

Rekomendowane odpowiedzi

Led grzeje swoje wiadomo. I mnie na flo 18 Noc a za dnia 25. Tyle ze u mnie przytwarte okno wiec to duża różnica. 
 

kolego co do tej jasnej to jej raczej brakuje PK a nie azotu. Bo wyjada się od góry a nie dołu. Puchnąć zaczyna i zaczyna się wysysanie z lisci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster fakt jak mam otwarte drzwi do schowka i namiotu to mam 26 przez dzień.. następny grow namiot chce postawić w pokoju.  Muszę przekupić kobitę hehe. 

Mam pk w zanadrzu to może następnym razem jej dorzucę z 0.5ml czy myślisz żeby więcej.. 

Reszta roślin naprawdę ładnie wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan i nie jest drogi w sumie . @Udyr  

Tylko nasłuchałem sie ze pk to podaje sie pod koniec flo i to tez nie często tylko te 2,3 podlania .. 

Ja mam dopiero 3tydzien flo to mogę im wrzucić w sumie delikatnie skoro to takie mocne .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TROUBLEMAKER fosfor i potas roślina zużywa nawet na wegu, tylko w mniejszym stopniu. 

Pisałem kilka postów wcześniej że biobizza lałem z tabelki, nawet co podlanie dawałem bez żadnych przerw na czystą wodę. Pk w połowie kwitnienia podaj przez 2 tyg co 2 podlanie. Zajrzyj na moją zakończona fr, tam jest opisane przy każdym up-ie jak dany tydzień wygląda.

Jak nie spieprzysz to nie zrozumiesz, a jak się będziesz pieścił z bio nawozami to będzie żółtaczka na liściach na koniec 🙂

@Mr.Green te 0-30-40 podaje się w małych dawkach i starczają na długi czas. Grotek ma chyba 0,1g na litr, działa to fest szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja shooting Powder  podawałem w ilości około 10g /20l i to od 4 tyg flo  przez 2-3tyg co 2 podlanie a do tego leciał jeszcze booster i atami bloombastic i było git 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan @Udyr

Dzięki panowie , zamówię któregoś z podanych . 

A co do odżywiania biobizem , już podnosze więcej.  Teraz w planie 2ml blooma 2ml heavena I 1topmaxa I będę stopniowo dalej podnosił co podlanie . 

Dobrej nocy 

To normalnie moge mieszać z biobizem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's kupiłem aptus regulator .. ale na przyszły grow mam zamiar dorzucić właśnie jakiś oscylacyjny tylko nie monkey.. polecisz mi jakiś tani w miarę na takim zaczepie fajnym . Chciałem kupić od infinity ale kurwa 70£ 

Chciałbym 4 mieć ogólnie w każdym rogu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Secret Jardin? Ram ?

2 na górę wystarczą. Na flo jeden jeszcze nad doniczkami i masz huragan jak należy.

A czekaj monkey to secret jardin 😄

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...