Skocz do zawartości
TROUBLEMAKER

MIMOSA/GLOOKIES/DOSIDOS/ORANGE MOON CAkE / BLACKBERRY MONROCOK - [LUMATEK 300W PRO]

Rekomendowane odpowiedzi

@Brazil Munster otóż to..  Albo grubo albo wcale.. Pod koniec drugiego tygodnia od przełączenia zacznę wprowadzać im do diety  powoli biobloom. Później już tylko topmax no i ewentualnie Fishmix jak pokaże Duże braki azotu ale mam cicha nadzieję że sam heaven ogarnie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster będę zaczynał od 0.2 0.3 na litr na spokojnie żeby się przyzwyczaila i co drugie podlanie zwiększał o te 0.1 0.2. Jeszcze nie wiem. Fakt zobaczę jak się pozbiera. Tak liczę do 7 dni śmiało zacznie pokazywać klaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 33 

4 dzień flo

Z całego serca jeśli ktoś myśli nad zakupem #lumatek300wpro polecam w chuj.. 

Lampa na 50%, boję się co by się działo gdy bym wrzucił jej 75%, a jest taki zamysl ale to tak gdzieś myślę w 6 tygodniu flo jej przy jebac na obrotach xd 

Ostatnio dostały wody samej z calmagiem 0.5ml na litr. 3litry na łeb 

W Następne podlanie prawdopodobnie poleci 

1ml bioheaven 

1ml bio grow 

0.5ml calmagu 

I myślę czy jeszcze dać jej silicy(krzemu) 

Pod koniec 2tygodnia lub wcześniej o ile pokaże braki, wprowadzę bioblooma  stopniowo powoli od 0.2 0.3 na litr i z co drugim podlaniem będę podnosil o 0.1 0.2.. zobaczyny 

Zamówiłem też porządny osuszacz bo niestety ten za 10£ nie ogarnia klimatu Szkocji 🙂 a aktualnie mam rh ponad 70% a momentami ponad grubo..

Temp 26 - 20

IMG_20220919_192712.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 35 

Dzień flo 6

Lekki fryzjer z liści chorych. Preferuje tylko taka opcje 

Lampę troszkę podniosłem bo jedna z panien pcha się jak szalona, narazie nic nie łamie jeszcze mają sporo miejsca w górę 🙂

Ogólnie zdrowe panienki bez większej ilości odżywek. Dziś dostały 

0.3ml biogrow na litr (nie widzę sensu podawania więcej, panny zdrowe), 

1ml bioheaven na litr ( z nim raczej polecę do samego końca, no robi robotę co tu dużo gadać) 

Odpuściłem im z calmagiem 

Pod koniec drugie tygodnia pierwsza dawka bioblooma 0.2 na litr. Pozdrawiam 

IMG_20220921_161951-min.jpg

IMG_20220921_162117-min.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...