Skocz do zawartości
guma1993

2x Green Gelato

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green bardziej równomiernie  podlewasz wtedy  medium  niż  z ręki.

Oczywiście  że  można  przesadzić  ale masz większą  kontrolę  niż  podlewając  ręka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan  😕 jak ktos nie umi podlewac z konewki to ja nie wiem.. ja jakos zawsze podlewam konewka z sitkiem na koncu i ladbie leci delikatnie jak z prysznica tyle ze bez cisnienia.. i jest ok

Takim zraszaniem z gory jak woda ma dojsc do korzeni.. trzeba bardzo duzo psikac chyba.. to juz lepiej z konewki polac.. nie wiem jak moze byc problem by podlewac z konewki.. jak tam na start trzeba wlac male ilosci wody typu 100-200 ml

I jak ktos chce sadzic konopie.. jak konewki noe ogarnia..  serio? 😄 taka maszyna zaglady dla plantow 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.GreenDo jakich  korzeni jak to  nawet siewka  nie jest?  Tam nawet  nie ma  wykształconego  korzenia  palowego. 

Uważam  ze na tym etapie  wystarczy  zwilżyć  medium  a nie podlewać.  Każdy  robi  jak uważa nie neguje  tego ale ilość  200ml wody  na taką  roślinkę  moim zdaniem  to nie jest dobry  pomysł.  Ale jak napisałem  wyżej  każdy  robi  jak uważa  za słuszne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan jakby korzenia nie bylo to jakby stala w glebie..?

przebieg-rozwoju-marihuany-437534516143.jpg.3b6b191378a5db0d48ba66dd2b91d0a3.jpg

Bez korzenia to chyba by musiala lewitowac 😛

oczywiscie ze kazdy robi hak chce i jak uwaza za stosowne. Ja mu nie nakazuje wlewac tam 200 ml wody.

Ja sam przy duzej donicy wlewam 500ml wody po calosci zeby zwilzyc ziemie. Korzen slabo sie rozwija w suchej ziemi. Najwazniejsze jest wyczucie 🙂

@guma1993 ile litrow masz doniczke?

Po to jest to forum zeby sie wymieniac doswiadczeniami 😛 na spokojnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tak lewitowala by😂 ziomek miałem  na myśli  ze w promieniu  5cm   wątpię  ze wykształciła  już  korzenie.  Ale  zostawmy  to Guma zrobi  jak uważa  PEAC 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan na spokojnie ziomek 🙂 nikt tu nikomu niczego nie nakazuje. To debaty sa 🙂 sugestie 🙂 pomysly 🙂 wymiana doswiadczen 🙂

To ze ja pisze ze ja robie tak czy siak.. to nie znaczy ze ktos tak musi robic 🙂 kazdy leci po swojemu i to jest piekne. Nie ma jednego zlotego przepisu 😛 ale jest forum to sie udzielajmy 🙂

Poprostu ja sadze ze nalezy zwilzyc ziemie glebiej zeby korzen mial wilgoc i w tej wilgoci sie rozrastal.

Nie robiac tam fest bagna oczywiscie 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20220824_155703.jpg

Ruszyło, alarm odwołany;)

Nie lałem dużo zwierzchu tak wyglądało,  wczoraj zmieniłem wieczorem ziemię i dziś widać efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...