Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Adrianosiku napisał:

Z 1m² 2×hps 250 jak nie wyjdzie 500g suchego to znaczy że coś źle robisz, dlanie takie parametry to minimum  od czego czeba zacząć by  uprawa miała sens

Ty miałeś te parametry większe mimo to mniejsze zbiory xd  

Ps: autopoty dlanie to dziadostwo ponieważ dostarczają wodę jedynie od spodu a  korzenie rosną w całej donicy przynajmniej powinny, tam gdzie sucho tam nie bendą rosły,.


Zjebalem trening. Za bardzo powykręcałem i ściskałem łodygę. Za dużo je w ciąż przekładałem przez co swobodnie nie rosły. Musiały dostosowywać się do otoczenia, przez co przestoje.

Tym razem stresu jak najmniej bym chciał fundować i cięcia   Mysle ze z moim umiejętnościami najbezpieczniej gdy w 2-3 veg gdy ładnie już będzie widać jak kwitnie usunąć co słabo rokuje  

Organika tez ma swoje ograniczenia  

To raczej ostatnia uprawa na organice 

i z  nawozami Cana startuje. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green

tak. Robię wszytko. Lecz najbardziej malowanie i stolarka mnie interesuje. W zasadzie robię wszytko prócz plastra. 
Tak wyszło z tym boschem kupiłem kiedyś wkrętarkę z bateriami i już poszedłem w tym kierunku by nie robić se syfu z bateriami ładowarkami. Choć lubię tez metabo. Mam pile , ukośnice i grubościówkę. A maluje graco agregatem. Lecz  miłość do  boscha została. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mr.Green napisał:

Jakiego masz gorąco? Mark 5? 7? 10? Szpachle też podaje? Itd. Graco spoko jest 😉

Mam 595 do cięższych farb i gx21 jak robię małe metry i lekka farba. 

Te marki co piszesz zajebiste ale tak lecą tylko gotowe masy  typu semi a tu plaster i plaster. Ja bardzo nie lubię być ujebany jak  świnia przy masach i z tym dałem sobie spokój. Tez nie można być od wszystkiego. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wysuszeniu wyszło  428g suchego i tu jest kłopot bo przesuszyłem zioło. Wiór się robi a wilgotność jest 45%. 
Jest jakiś sposób by trochę poprawić kondycję towaru ? 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr

@Katastrofedens kruszy się za bardzo   Myślałem ze jak wilgotność podnieś to i topy będą lepsze 

5 minut temu, Udyr napisał:

@Katastrofedens kwestia upodobania. 62% jest lepsze do podbicia w górę jak są przesuszone. 55% są bardziej jak masz wysuszone w punkt i tylko musisz utrzymywać dobrą wilgotność.

kwestia ze maja 45% jak słoma suche. Trochę zjebczyłem to suszenie. 
Wynik jest Ok moje minimum osiągnięte. Myśle ze będzie tylko lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dziękuje za uwagi i ogromna pomoc. Tłustych świąt jak i plonów. 
Proszę to przynieś do zakończonych. 

0F84AC2F-D594-4E2B-BD95-0DEC9EF38210.jpeg

1631A4D5-A512-4707-8852-C3D15D0BFF62.jpeg

FBFD0696-38B7-4B0A-8903-A7EEA76329DE.jpeg

CC134A18-3CC3-4549-9933-F3ABEBF17A25.jpeg

3C9E4289-BAA1-4980-ADBE-0DE559A0933C.jpeg

539BE8F9-7109-4D8E-BB73-D90E493528C3.jpeg

0A0CA7C6-61AA-4FEE-846F-8B0C01F96BF1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras80 

W dniu 16/12/2022 o 13:01, Juras80 napisał:

Po wysuszeniu wyszło  428g suchego i tu jest kłopot bo przesuszyłem zioło. Wiór się robi a wilgotność jest 45%. 
Jest jakiś sposób by trochę poprawić kondycję towaru ? 
 

Trafiłem prawie idealnie, typowałem 450 g.

W dniu 29/11/2022 o 23:49, Zielone krainy napisał:

@Rzeźnik  Jak mogę się wtrącić, to powiem ci, że zaniża, ale niewiele , bo topy nie są duże , ale jest ich sporo , powierzchnia 1,44 m2. Mimo, że topów jest ich sporo, ja sam obstawia, około 450 g, jak na to patrzę. Napisał ile mają rośliny to 7 tydzień, a planuje kosę na 9 tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...