Skocz do zawartości
Ciemny

Auto Tropicanna Glue 60x60x140 Mars 1000

Rekomendowane odpowiedzi

Mały up po tym jak mnie nie było . 

Duża dzień. 20

Mała 10.

Wróciłem szybka akcja przesadzanie bo korzenie z małej wychodziły już spodem. Niestety miała troszkę sucho co raczej było wiadome .. i listki te większe trochę powykręcane ktoś może wie czemu ? 

A lst to chyba dobrze ? Jutro trochę jeszcze ja ponaciagam na boki. Łodyga z wykałaczki zmieniała się na grubość kredki do malowania/rysowania 😁

Warunki no nie jestem w stanie powiedzieć jak mnie nie było . 

Teraz "noc panienek" 

Temp 20.

Wilg 50.

 

 

IMG20220827225700.jpg

IMG20220827225655.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ciemny napisał:

i listki te większe trochę powykręcane ktoś może wie czemu ? 

normalne

Godzinę temu, Ciemny napisał:

A lst to chyba dobrze ?

wydaje  się tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciemny jeden z użytkowników w takiej sytuacji używał tego 

MKT_20307-A_090210-1.jpg

Samo podleje ile roślina będzie potrzebować. Tylko najlepiej czystej wody samej używać.

I butelkę najlepiej ochronić przed światłem, żeby algi się nie pojawiły bo ceramiczną końcówkę zapycha wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green nie już bez wyjazdu, nie miałem czasu żeby się zająć pannami i poprawić to lst dzisiaj już dostają troszkę uwagi

@Udyr do małych doniczek bardzo fajne . Ja teraz jak mam w dużych podleje raz około 300mm wody i wystarcza to na 5dni co najmniej . Ale dziękuję za fajny patent 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka . 

Duża dzień 24. 

Mała dzień 13-14 . 

Duża troszkę ponaciagalem na boki fajnie zaczyna wypełniać doniczkę 😁 pojawiły się białe włoski to chyba oznacza że pokazała płeć a co za tym idzie zacznie kwitnąć za niedługo 😁 tylko coś mi się troszkę mała wydaje 😅

A co do małej no nic się nie dzieje zbytnio po przesadzenia odbiła i powoli rośnie . 

Zawiesiłem worek z CO2 może pomoże 😁

Teraz moje pytanko co robić z tą małą ?żeby zaczęła kwitnąć trzeba jej zmienić światło 12/12.. moje głupota że pomieszalem wydało mi się że z tego nic nie będzie ale się pomyliłem coś już jest. co robić kiedy przełączyć światło ? Czas mam do połowy października później mam wyjazd na 2/3tyg więc pasuje żeby to zdążyło wsztko. Jakieś rady ? Jest to pure AK 

Jutro może zrobię jej lst. 

Warunki jak na zdj 

Podlane sama woda z ph6.5

Duża następnym razem dostanie 0.5calmag IMG20220830171952.thumb.jpg.0c4e1d32a55c5adeffe67235d2a82c3f.jpg

 

 

IMG20220830171907.jpg

IMG20220830171559.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green hehehe no nic specjalnego 😅 śrubokręt zabrany może czuć się bezpiecznie 🤣

Głównie to chodzi mi o to kiedy przełączyć światło .. ale znów ucierpi na tym da druga większa. Czy wgl jest sens trzymać ta mniejsza?czy lepiej pozbyć się jej a skupić się na większej?

@Gibexnator u mnie jest na wiatrakiem mieszającym. Moja myśl jest tak że to co wyjdzie z worka spadnie na wiatrak a wiatrak rozprowadzić po boksie prosto na panny. Chyba dobrze myślę? 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciemny jak teb co2 bag działa na teperature ? Ja mam w planie też go właśnie niebawem wsadzić w tent . 

Tam trzeba wody z setkę wlac i porobić dziurki ? Tak gdzieś mi się obiło o uszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TROUBLEMAKER w worku robisz otwory. W instrukcji jest podane ile dziur na jaki czas. Robisz okoko 3-4 dziur i dwutlenek sie sam uwalnia z worka powyzej temperatury ktora podaje producent

@Ciemny jak schowany to dobrze hehe 🙂

z workiem dobrze myslisz. CO2 jest ciezsze i opada na dol wiec wszystko jest ok w tym temacie.

Co do malej.. to zostaw ja.. szkoda panny 🙂 Ta duza rozbuduj do porzadanego rozmiaru a ta mala niech sobie rosnie poki co, nie ruszaj jej to troche nadgoni a jak ta duza juz zajmie duzo miejsca i bedziesz chcial przelaczyc to kilka dni przed zrob tej malej topping i dognij ja w LST na raz a porzadnie. Po 3-4 dniach jak odbije po treningu to przelacz i ona swoje da. Miejsca jest dosc jak na 2 planty wiec spokojnie to pomiescisz a i sie nauczysz czegos zawsze na tej malej 😛 Proby + obserwacja = najlepsza nauka

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no już znalazłem video . Przy moich nie było instrukcji albo przeoczyłem.  10ml wody należy dodać i działa w zależności od temperatury.. do 2miesiecy 

Tylko czy dobrze Od 2tyg życia czy może później?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zdąży mi ona do połowy października? Jeśli ja przełączę załóżmy za tydzień . Wiek że to wróżenie z susów ale jakąś wiedzę masz i doświadczenie na pewno większe niż moje . To możesz się wypowiedzieć 😁

@TROUBLEMAKER na tym worku pisze że jeśli nie zacznie się uwalniać CO2 należy dolac parę kropel wody 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...