Skocz do zawartości
Ciemny

Auto Tropicanna Glue 60x60x140 Mars 1000

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr woda miała temperature pokojowa i była odstana dłuższy czas. Podlałem ja około 16 a teraz zobaczyłem co się dzieje . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . 

Dzień 36.  

Pana wróciła do żywych po wczorajszym podlaniu i ma się dobrze . Dziś musiałem dalej podlać bo doniczka była leciutka... Wleciała sama woda z pH6.5 

Pozbyłem się paru listków gównie od dołu bo źle mi było podlewać i będę chciał dosypać ziemi. I poleciało parę wiatraków bo zasłaniały inne szczyty co go dałem na dół na drugi dzień był już na swoim miejscu.. 

Od 3/4 dni kwitnie. 

Zauważyłem jakieś kulki "niżej zdj" czy to są jajca 🤨😟

IMG20220912193128.jpg

IMG20220912193024.jpg

IMG20220912193000.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr tych niby jajcow jest więcej.. ale nie wisza stoją sztywno. 

No właśnie dziwne że tak napakowana ... Raz dałem zestaw od micro w dawkach też micro bo 0.5 ml i Cal-Mag 0.5ml później sama woda . I wczoraj cal mag 2ml i big bud który już nie ma azotu. Już więcej nie daje nic z azotem bo się zdziwiłem jak ja wyciągałem z boksa 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem . Na razie sama woda . Ale z azotem odżywki dałem tylko dwa razy na 36 dni i to w ilościach minimalnych. Dziwne że taka czarna 😅 chyba mam za dobra rękę 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy minimalnie. Ale ziemia tez ma swoje naładowane. Plus calmag dałeś w pełnej dawcę i coś tam jeszcze po drodze a to już spora kumulacja. 
 

Mam tez jeszcze suple od AN i wlasnie przez calmag mialem podobnie. I musiałem kupić bez azotu bo zbędnie było dawać od AN na zaawansowanym flo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i troszkę przesadziłem ale w boksie tak nie wyglądała 🤣 a co masz za Cal-Mag jeśli mogę wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster a mogę go mieszać z nawozami od An?

Pytanie mam do bardziej doświadczony niż ja . Na jaką wysokość dać lampę i jaka moc ustawić, panna kwitnie około 5 dzień . Żeby nie przewijać do Mars Hydro 1000 2022r. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie .. ktoś pomoże lub podpowie ci robić ? 

A mianowicie dodawałem posta ze liście klaply po podlaniu następnego dnia musiałem dalej podlać, podlalem woda o temp23 sto też klaply.. dzisiaj nie podlewalem i liście też są klapnięte.. rano zaglądam jest wsztko w porządku przychodzi wieczór i takie coś .. co robić ? Podlewane sama woda . 

IMG20220914210401.jpg

IMG20220914210407.jpg

Czy powietrze z wentylatora wprowadzonego delikatne dmuchające na doniczkę może powodować takie coś ? Jest dość chłodne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...