Skocz do zawartości
Ciemny

Auto Tropicanna Glue 60x60x140 Mars 1000

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka panowie 👊 

Wszytko się u mnie zmienia jak pogoda w górach 😅

Czas mam do końca roku " prawie" tak do około 15 grudnia . 

Szkoda nie wykorzystać tego czasu . Co wyrzucamy? Maksymalnie dwie panny. 

IMG20220921212200.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiełkowania poszła gorilla cookies i girl scout 

Mam nadzieję że mi to zdąży w około 80dni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam . 

Mogę do boksa normalnie wrzucić panny tzn w sumie kiełki w doniczkach. 

Moc lampy nie będzie za duża ? Co prawda lampa jest dość wysoko bo prawie 100cm od doniczki a moc ustawiona na 70%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No stać będą na wysokości doniczki takiej jak teraz jest  bo od razu idą do docelowej. A od doniczki do słoneczka jest niecałe 100cm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka . Dziś jakoś dzień 47 flo 14 

Dziś przy podlewaniu zauważyłem dziwne kroopki na liściach powie mi ktoś co się zaczya dziać? 

Podlana sama woda z ph6.5

Zero jakiekolwiek azotu od 20 dni a ona czarna jak murzyn 😅 to chyba tak ma być . 

Gorilla cookies już w donicy.

Parę fotek niżej 

IMG20220923162924.jpg

IMG20220923162931.jpg

IMG20220923162936.jpg

IMG20220923162947.jpg

IMG20220923163001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej plamek się robi 

Ktoś coś podpowie?

IMG20220924152820.jpg

IMG20220924152810.jpg

Wyczytałem że to może być niedobór potasu ale jakieś 3 podlania temu dostala big bud 1ml i tam jest potas i fosforan 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciemny to nie potas tylko wapń. Żyłki masz żółte i liście ciemnieją jak przy przenawożeniu azotem, oznacza to niedobór wapnia. Daj calmagu albo czegokolwiek co zawiera wapń i się poprawi. Wapń nie należy do ruchomych elementów, dlatego, jeżeli mam rację to najbardziej zainfekowane są nowe liście, jeśli tak jest to masz odpowiedź ✌️😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem właśnie. Dałem tylko 1ml może i źle zrobiłem bo micro od AN ma troszkę lepszy skład mniej azotu a więcej wapnia od cal mag .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spędziłem trochę czasu na stronie AN, przeglądając ich tabelkę jak mi napisałeś o tym calmagu i powiem Ci, że chybabym się zaopatrzył w coś od innego producenta, jak Canna czy biobizz albo kupił Dolomit wapniowo-magnezowy czy wapno hydratyzowane, jeśli chcesz uniknąć suplementacji innych dodatkowych pierwiastków. Sam producent podaje większe dawki, bo 2ml/l, to pytanie czy przez chęć ograniczenia złych skutków azotu w przypadku przenawożenia nie sprawi, że wolniej wyjdą z niedoboru wapnia? A wiadomo, że to się odbije na roślinie, bo korzenie dostają, a to one dostarczają papu 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...