Skocz do zawartości
Ciemny

Auto Tropicanna Glue 60x60x140 Mars 1000

Rekomendowane odpowiedzi

@Dumel89🤣 😁

Znalazłem pestkę. prawdpobnie jest to pure ak . Próbować kiełkować i wrzucić do namiotu? 

Edytowane przez Ciemny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Ciemny Witam cię, serdecznie mordeczko. Co do wentylacji, to sugerował bym zamontować jeden mieszający drugi na wlot, i ewentualnie mocniejszy wyciągający. 🙂

@Ciemny To tak jak ja znalazłem, w swoim dwarfie kilka pestek ale je oddalem kumplowi. Ciekawe co mu tam wyjdzie z tych nasion.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom yoo. Wlot i wylot mam dwa takie same czyli 100m3h . I odpalony mieszający żeby trochę mieszał powietrze w środku i po drugie żeby troszkę zbijał temperature . 

Nie mam komu zbytnio oddać i nie wiem co robić 😁 tutaj mam autoflowering a znaleziona jest chyba fotoperiod. Jedno z drugim się gryzie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre masz nawozy wiec jak dopilnujesz reszty to będzie sukces. 
Moja mała uwaga dotyczy stacji mierzącej temp i wilgotność. Te tanie stacje są mało dokładne ale przede wszystkim powieś ja bo jak stoi na ziemi to zawsze będzie zawyżało wilgotność przez parująca z ziemi wode/nawozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard poprzednie panny bez mojego doświadczenia wyszły na plus bo z dwóch było około 100 gieta suchego. Teraz troszkę bardziej doświadczony myślę że będzie lepiej . 

Tak stacja budżetowa ale już zostanie przy następnej okazji zmienię ja. 

I dziękuję za radę jutro zawiśnie.

Dzień 9 . 

Panna w końcu ruszyła i ma się dobrze . Podlana woda z pH 6.5 około 300ml . 

Doszła druga noname " prawdpobnie pure AK" ale nie mam pewności zobaczmy może coś z tego będzie . 

Temperatura niestety wysoka i nic z tym zrobić już nie mogę . Na szczęście od jutra za oknami ma się ochłodzić. 

Ps wilgotność spadła bo się skończyła woda i chwilę było bez nawilżacza. Zazwyczaj jest około 60-65. 

IMG20220816195922.jpg

IMG20220816170532.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały up. 

Dzień jakoś 14. 

Panna rośnie az miło . Kiedy zacząć LST? 

Warunki w końcu sprzyjające 

Temp: 23-25

Wilg 65. 

Drugie pytanko a mianowicie kiedy przesadzić mniejszą pannę ?  Dzień 3 . Wylądował w kubku bo nie miałem na tyle ziemi żeby posadzić w docelowej donicy,ziemia już jest . 

 

IMG20220821200050.jpg

IMG20220821200046.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Ciemny Bardzo, dobrze i przyzwoicie wygląda jak na ten dzień, myślę że po dwóch tygodniach, mógłbyś przesadzić gdy będzie miała, 14 dzień niech zbuduje większą bryłę korzeniową i wykorzysta obecną powierzchnię będzie łatwiej ją przesadzić a przeczuwam że, 14 dni będzie wystarczająco dla niej w tym kubeczku.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. 

Szału nie ma ale zawsze może coś będzie . A z tą małą poczekam tak jak mówisz żeby korzenie dobrze się rozrosły. Piona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciemny daj jej kilka dni.. jak zacznie nabierac masy to ja eksmituj 🙂 obseruj. Mozna dostrzec po roslinie ze korzenie sie rozrosly i nie maja juz miejsca. Gdzies okolo tydzien i mozesz z nia ruszac.. 😛

Co do LST to sam musisz wybrac.. czy chcesz wczesne LST czy pozniejsze 🙂

Ta malutka podlana? na zdjeciu wyglada sucho 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green musiałem wyjechać na tydzień więc będzie miała czas obydwie dobrze podlane . Bardziej boję się o tą małą bo ma kubeczek i nie było zbytnio gdzie lać wody.. 😅 

Zobaczmy co będzie jak wrócę . 

Lst już zrobione, jestem ciekaw co będzie jak wrócę. 😁

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze szybkie pytanko . Co będzie leszpe 

Mata CO2 ?

Worek CO2 ?

Oprócz tego będzie też tzw bimbrownia. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mate trzeba chyba wymieniać co tydzień . Tak bynajmniej wyczytałem.. więc wleci worek CO2 w przyszłym tygodniu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green też miałem worek poprzednio czy cos pomógł nie wiem 😅

I teraz też będzie worek z racji tego że tutaj gdzie jestem na wyjeździe jest sklep z takimi gadżetami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...