Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Zielone krainy  Zrobimy topping choć przyznaję że to mój 1x kiedy robię taki trening, w którym dniu to zrobić wyślę ci foto będziesz tak uprzejmy i zaznaczysz mi czerwona kreska w którym miejscu uciąć? Nie chce tego schrzanic 😄 zawsze uprawiałem bez treningów jak już coś to tylko LST, robiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Spoko nie ma sprawy. Możesz też celować w Fim, jak nie wyjdzie to będzie topping, a jak wyjdzie będzie 2 szczyty więcej niż przy toppingu, jaki daje tylko dwa dodatkowe szczyty, a Fim może dać 4 szczyty, więc lepiej celuj w Fim, a jak nie wyjdzie to będzie topping.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom  Już możesz robić, zostaw lst , nie gnij , niech roślina wróci do bycia w pinie , potem ciach głowa za np. 2 dni i przygotuj sobie siatkę na scroga, zrób sam lub kup , jak tam wolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Ja robiłem sam, ale można kupić siatkę pod wymiar do namiotu, ja namiotu nie mam, ale szafkę, więc to inna sprawa, ale pod wymiar namiotu 0,16 m2 raczej znajdziesz siatkę w growshopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom

10 minut temu, Szwagrom napisał:

@Zielone krainy Zrobię tak jak radzisz mistrzu można kupić gotową idealnie pod ten wymiar mojego growa nie chce mi się bawić w robienie siatek. 

@Zielone krainy Coś takiego będzie git? 

pol_pl_Siatka-do-trenowania-roslin-w-namiocie-uprawowym-40x40-3019_5.jpg

sprobuj znaleść 4x4 albo najlepiej 5x5

bedziesz miał więcej możliwości do wyprowadzania nowych pędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Zielone krainy napisał:

@Szwagrom Spoko nie ma sprawy. Możesz też celować w Fim, jak nie wyjdzie to będzie topping, a jak wyjdzie będzie 2 szczyty więcej niż przy toppingu, jaki daje tylko dwa dodatkowe szczyty, a Fim może dać 4 szczyty, więc lepiej celuj w Fim, a jak nie wyjdzie to będzie topping.

 

Pod warunkiem ze nie trafi w dol bo jak upierdzieli za długie to wyjdą normalne liście tylko trochę odcięte i tyle z tego będzie ze roslina się zestresuje i przystopuje na tydzień 🤡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom chodzi mi o to żeby było więcej oczek a nie żeby była wieksza siatka. Ja często używałem siatek stabilizujących do bagażnika. 

1A411E6D-477B-43D0-9F5C-E16E56CD06BC.jpeg

8 minut temu, Szwagrom napisał:

@Cali_Bastard Fim to raczej wahadłowe się ucina liście aby czubki ale mogę się mylić coś czuję że się nie uda ale zobaczymy.

Jaka wachadla co to jest 😀

w obu walisz stozek, fim to skrót od „fuck i mist” jak ktoś nie trafił z topingiem.

wg mnie lepszy podwójny toping niż ruletka z fim zwłaszcza ze topingiem możesz kierować a fim to trochę losowy trening

8080CE74-4879-4AF4-8CEE-EAB1F159216C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
25 minut temu, Szwagrom napisał:

@Zielone krainy Zrobię tak jak radzisz mistrzu można kupić gotową idealnie pod ten wymiar mojego growa nie chce mi się bawić w robienie siatek. 

@Zielone krainy Coś takiego będzie git? 

pol_pl_Siatka-do-trenowania-roslin-w-namiocie-uprawowym-40x40-3019_5.jpg

Możesz taką kupić, jak jest dostępna i przystępna cenowo, owszem jak pisze @Cali_Bastard ma za szeroki rozstaw tych oczek, ale to już wystarczy, że kupisz sobie titytki, czy inaczej plastikowe opaski uciskowe, i podzielisz te kwadraty linkami na pół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Cali_Bastard Widzę że doświadczony z ciebie grower, mordeczko a powiesz mi gdzie można takie coś kupić bo szukam ale wszędzie są siatki z tymi szerokimi może wiesz gdzie zakupić taka jak ty masz? 

@Cali_Bastard To co radził byś mi zrobić dwa razy toping? I odpuścić sobie FIM, zrobię tak jak radzisz mistrzu. 

@Cali_Bastard A mam siatkę z drutu mnóstwo mógłbym sobie uciąć jej ile chce i ma wąskie oczka nadała by się wydaje mi się że tak 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień: 16

Roslinka wstała sobie po LST ale wciąż jest przywiązana. Dzisiaj zostanie podlana, na wieczór. 

lst.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Szwagrom napisał:

@Cali_Bastard Widzę że doświadczony z ciebie grower, mordeczko a powiesz mi gdzie można takie coś kupić bo szukam ale wszędzie są siatki z tymi szerokimi może wiesz gdzie zakupić taka jak ty masz? 

@Cali_Bastard To co radził byś mi zrobić dwa razy toping? I odpuścić sobie FIM, zrobię tak jak radzisz mistrzu. 

@Cali_Bastard A mam siatkę z drutu mnóstwo mógłbym sobie uciąć jej ile chce i ma wąskie oczka nadała by się wydaje mi się że tak 

Zobacz w w markecie na ogrodniczym elastyczne siatki do odgradzania, takie jakby plot. A te siatki do bagaznika to na become gdzies najlepiej, eBay, allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...