Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Sałata rośnie,  Ja bym rwał i na obiad 😉 nie no żartuje pewnie sporo dbasz i widać,  coś z tego wyrośnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@MiraiiNikki tak tylko ty się dobrze zabrałeś za to a ja trochę zjebalem po środku posadziłem jak zacznę teraz naginać to bd potem chujowo w boxie roslo ciężko to będzie zmieścić 

@MiraiiNikki Zobaczę dzisiaj nagne ją chociaż trochę zaczne ale te boczne odrosty to chyba nie dam rady nawet nie mam sznurka tylko że dwie sznurówki od butów wykorzystam. 

@MiraiiNikki Zobaczę dzisiaj nagne ją chociaż trochę ale te boczne odrosty to chyba nie dam rady nawet nie mam sznurka tylko ze dwie sznurówki od butów wykorzystam. Dobrze ziomuś grolsch doradził żeby podnieść znacznie wyżej lampę. Już dzisiaj nad tym myślałem ale sobie myślę jak zacznę za szybko ją w górę wyciągać to potem nie zmieszczę jej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom Jak się popieści to i wszystko się zmieści ziomuś ^^ Naginaj, będziesz musiał po prostu więcej i częściej ją naciągać, tak żeby ją rozłożyć. Ja to z 2 razy poprawiałem naciąg w bok, Ty byś pewnie musiał z 3-4 razy ją naciągać, żeby to jakoś wyszło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@guma1993 Dzięki mordko codziennie pielęgnuje będzie sporo może nie tyle co chłopaki na forum wyciskają np. @Zielone krainy

@MiraiiNikki Zacznę giąć w tą stronę co mi pokazałeś bo tak sobie myślę i może faktycznie tak będzie lepiej bo potem będzie lepiej boczne gałęzie odsłaniać.

@MiraiiNikki Jak się złamie to najwyżej delikatny trening będzie dla niej ;D raczej się zrośnie 

@MiraiiNikki o 21 wrzucę zdj jak będziesz to zerknij, czy dobrze zrobiłem po twojemu. 

@MiraiiNikki na razie tą główną łodygę tylko cnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom

51 minut temu, Szwagrom napisał:

@MiraiiNikki na razie tą główną łodygę tylko cnie? 

Tak, powiem Ci, że te moje też miały króciutkie odnóża i nie bawiłem się w boczne na początku. Sam szczyt giąłem i liście duże drucikiem do gleby dałem, żeby mi po prostu główną łodygę dobrze odsłoniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@MiraiiNikki ja to pierdole nie będę się bawił w lst pierdole niepotrzebne mi to jak mam stracić cała uprawę przez jakieś śmieszne treningi LST to wolę sobie żeby naturalnie rosła i zebrać mniejszy plon nagiąłem ją tak ale nie będę się w to bawił i ryzykował że cała uprawa pójdzie do kosza jak wy tak lubicie to trudno ale ja nie. Tak to zrobiłem i nic innego nie będę cudowal bo to jest zbyt ryzykowne.  

lstnew.jpg

Nie bawię się w to nie dla mnie LST może jakbym miał zapasowe nasiona ale w obecnej chwili nie stać mnie na nowe jak pójdzie coś nie tak więc wolę nie ryzykować złamaniem zwłaszcza na takim etapie.

lstleaf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom  jak sie boisz jej zrobic krzywde to lba przynajmniej upierdziel niebawem ☺️Poczytaj sobie o FIM , skoncentruj sie i ciach ! 🤭 jezeli nie wyjdzie to bedziesz mial dwa szczyty najwyzej ktore pozniej rozciagniesz (nieswiadome lst) i tam tez sie co wykluje 😉 chociaz ja na Twoim miejscu i tak bym glebowal na poczatek , po moim pierwszym LST roslinki wygladalu jakby ktos na nich usiadl i tak troszki posiedzial 😆 przezyly , a z efektow bylem zadowolony ☺️ No i zaopatrz sie w przydatne przyrzady , sznurowkami za wiele nie zdzialasz.. 

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Skonsternowany Wierze ryju, ale widocznie masz w tym lepsze doświadczenie skoro tobie się udało tak pięknie powalić ją na glebe ja nie chce jej stracić bardzo ją kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom Dociskaj ą tutaj paluchem, a zarazem podsypuj ziemią. W miejscu przy samej ziemi trudno ją złamać, a łepek to sam koniec dopiero. Ja to czułem pod palcem ile mogę ją jeszcze naprężyć 😄 Ale rób jak uważasz Szwagier 🙂  Możesz delikatnie zrobić miejsce tam przy ziemi dla tej łodygi, żeby ją łatwiej pochylić.
image.png.3d7173ed1a6705f3ca742ff284cd43d4.png

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@MiraiiNikki Wciąż słabo nagięta szczerze? Może jutro spróbować czy dzisiaj ? może chwycić ją drugim sznurkiem gdzieś w połowie i też dociągnąć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@MiraiiNikki Kurde wiem myślałem o tym ale nie chce niszczyć donicy też mnie wykiwali miało być 14l a wychodzi na to że 25 l się tam mieści. 

@MiraiiNikki Zajrze tam ziomku, za godzinę bo będę miał pewność ze nikt mnie nie zawoła na kolacje czy coś. A w razie gdybym nie słyszał pukają mi do pokoju. Więc zawsze o 22 zaglądam, ale powiem ci szczerzę że gdyby troszke podrosla to bym ją obalił na równo z donicą. Na razie może niech tak zostanie zle jest? @Zielone krainy Co o tym sądzisz radzisz coś z tym zrobić czy jest git? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom   Wygląda ok, możesz jej dać spokój, nie idź w lst, ale utnij jej szczyt główny, zrób topping lub fim i puść roślinę na scroga, zrób siatkę, a wyjdziesz na swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom  Jedno i drugie to trening wysokiego stresu, prostszy do wykonaniu dla growera jest topping, fim jest trudniejszy, ale nie jest jakoś strasznie trudny, po prostu trzeba precyzyjnie zrobić cięcie, by wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...