Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Dzień: 12

Roślina ponownie dostała dawkę atami 4ml na 1l z czego rozlałem 950 ml. Resztki wody z tym nawozem wlałem do tego pojemnika białego służącego do nawilżania. Czy taka woda może służyć jako nawilżanie? 

1.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Tak myślałem właśnie mi przypomniałeś, że miałem cię o to zapytać, ale wypadło mi to totalnie z głowy, jak zrobić ten trening, masz pomysł czymś się sugerować? Czy zwyczajnie boczne odrosty i główna łodygę nagiąć do jakiegoś tam stopnia, po podlaniu najlepiej czyli dzisiaj ale dzisiaj mi się już nie chce jej naginać więc sobie odpuszczę. Jutro chyba też będzie bezpiecznie? bo z tego co wiem to roślinę najlepiej naginać po podlaniu. Czyż nie tak senseju? 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Trening na suchej ziemi to po pierwsze, bo inaczej złamiesz łodygę, więc czekaj aż ziemia podeschnie, by łodyga była wiotka, a nie napęczniała wodą. Potem jaki chcesz trening ja bym zaczął od lst , czyli położył główny szczyt tak by stożek wzrostu rośliny szedł w bok , a nie w górę , a potem stopniowo będziesz przypinał odrosty i może później zrobić dodatkowo trening topping lub fim , jaki zmaksymalizuje plon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Czyli jak na nią patrze przodem, to na prawo jej stożek wygiąć. ? Słabą mam wyobraźnię, zobaczę popatrzę jak ludzie to robią. Masz na swoim przykładzie w jakiejś fotorelacji to zerknął bym. Wiem jak robić LST ale może ktoś robi to lepiej dlatego pytam chce osiągnąć jak najlepszy wynik.

@Zielone krainy Nie chce robić fim ani topping boje się że roślinę zabije. Niema innego sposobu? Świeży jestem w takich treningach zawsze, LST. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień dobry mordeczki! 

Z rana załączam foto. 🙂

Za 2 dni zamierzam wykonać trening LST. Czekam aż roślina całkowicie przeschnie.

Dzień: 13

848.jpg

 

849.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@guma1993 No chwaścik rośnie i to jaki zdrowiutki. Dobry fenotyp się trafił ale to i ręka szwagra non stop nad nim czuwa. 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda rzeczywiście,  jestem ciekaw jak ci to urośnie.  Mi tyczki wychodzą 😞 mam nowy projekt ale brak planu 

@Szwagrom 2 pestki od wczoraj ale ten Rqs widzę że jest przeciętny,  trzeba będzie spróbować innej firmy moze 

20220821_172913.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@guma1993 Plan jest prosty, rozkręcić dobrze rośline na początku a potem to już sama jak szalona rośnie. Co planujesz wysadzić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Green Gelato mam , ale ziemia jedynie kokos w domu i biobizz 

Kminie jak to rozkręcić 

Biobizz wszystkie prawie nawozy . Kminie co dolac na początek do kokosa ziemi ta ziemia nie ma w ogóle minerałów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@guma1993 Próbowałem wiele razy nasion od RQS i mam o nich właśnie dobre zdanie, daj temu czas bądz cierpliwy ziomku, jeszcze nawet nie wyszły z ziemi, a kiełkowanie nasion jeszcze o niczym nie świadczy, rozkręć je dobrze i wtedy się okaże czy się sprawdziły. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszą w necie że tylko mineralne nawozy do Kokos ziemi ja mam tylko biobizz nawozy nic więcej 

Rozwija się szybko 20 h puściły ogonek 

Ogólnie 2 projekty miałem i coś popalam od Rqs , także nie ma tragedii 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@guma1993 I ja również, mam tylko ziemię od biobizz, i try pack nawozów. I śmiało poprowadzę na tym uprawę, od początku do końca.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ziemi kokos na początek uzytnić tą glebę? 

Ja nie mam właśnie ziemi teraz od biobizz kminisz ? 

Tylko takie kostki kokosowe i kminie jak z tego zrobić Dobrą ziemię 

20220821_171751.jpg

To jest neutralna ziemia bez minerałów.  

I jak to ogarnąć mam rozkmine 😉

Organic 100 % 

Masz jakiś pomysł? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@guma1993 A teraz zrozumiałem, z tego co wiem to podłoże kokosowe zawiera grzyby, które pozytywnie wpływają na wzrost roślin poprzez ochronę ich przed szkodliwymi gatunkami grzybów. Ale co do uzyzniania jej to nie wiem bo nigdy nie uprawiałem w takiej formie wydaje mi się że nie zaszkodzi lekko, ale mną się nie sugeruj, bo sam mogę być w błędzie. Tak jak piszę nigdy nie próbowałem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy spróbuję na tej ziemi doleje znikome wartości Bio Heaven grow I Fish na początek 

Może coś z tego będzie zobaczymy , docelowo do 11l donic na początek małe doniczki z kokosem jedynie pójdzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw Kokos tani koszt ziemia 100 % organic i bio jakieś 5 zł za 10 l 

Bez dodatków żadnych pewnie będzie trzeba dbać o minerały dla roślinki,  będzie to bardziej skomplikowane niż hodowle na bio bizz all max 

Mój Outdoor co ciekawe na ziemi do Kaktusa ;)) haha 

20220821_173247.jpg

Fajne rzeczy tam się teraz dzieją 

A uprawa to była eksperyment na Fish mix jedynie i ziemia kaktus , fajnie urósł bez treningów i troski 

@Szwagrom dzięki za pomoc 

Tak jak mówisz chyba nie zaszkodzi zobaczymy efekty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...