Skocz do zawartości
Eddie Plant

RQS Critical x3, BFS Black Jack Herer x2 // MH TS600 // 60x60x140

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr wszystko ma swój start. Widzę potencjał w tym strainie i napewno inni też dostrzegą xd Panpestka powinien się zainteresować, bo robią typowo pod nasz klimat outdoorowy, a wiadomo że ten kamuflaż robi robote

apropo, macie jakieś męskie pyłki z bananów ? xd myślałem o tym by trzymać sobie takiego jednego Szafka-boxa pod tym żyrandolem jeden krzak do krzyżowania na pestki xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant na odroście dolnym może być. Nie powinno wywalać jaj na innych gałęziach niż ta opryskana.

Abyś pamiętał że po zebraniu pyłku trzeba będzie nałożyć szczelny worek i obciąć jajcarza.

I po całej akcji dokładna dezynfekcja wszystkich elementów namiotu i sprzętu. Z wyjęciem doniczek z roslinami i umyciem ich z każdej strony .

Chyba że cały namiot chcesz na nasiona zrobić to może latać pył.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Eddie Plant  Green sensation to w mojej ocenie skuteczny stymulator, ja go łącze z Royal Sugar, u mnie robi dobrą robotę, ale nie mam porównania, bo od początku go stosuje, więc nie wiem, jakby uprawa wyszła bez niego na samym pk13/14, ale pewnie jakieś kolosalnej różnicy by nie było wizualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra moi drodzy, czas na podsumowanie:

Z jednego criticala którego zrobiłem jako pierwszego nawet nie zwazylem urobku.

Crit nr 2 = 38g na sucho

Crit nr 3 = 34g na sucho

I łącznie z dwóch Black Jack Hererów wyszło na sucho 91,24g, co daje w sumie ładny wynik, bo 163,24g + ten zjarany pierwszy Critical.

Jestem zadowolony

20221025_010146.jpg

20221025_010309.jpg

20221025_010532.jpg

20221028_162727.jpg

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA @Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green i to jak xd w porównaniu z Criticalem to jak niebo i ziemia. A i plon troszkę większy niż critical. Pewnie gdybym potrzymal wszystko do teraz i na raz ściął to wyszedł by lepiej critical ale.. jest jak jest 😁 niedługo założę nowy temacik, narazie nie mam do tego głowy. W każdym razie zostawiam Wam tu małe co nie co ^^

20221024_213102.jpg

20221024_213108.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno za drugim idziesz w opór, temacik ładny aż biały od kryształków tylko trymować się nie chciało dokładnie chyba 🤣 tak to szyszunie pierwszy sort jak z kofika 🔥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat
4 godziny temu, Eddie Plant napisał:

Jestem zadowolony

 

To dobrze, ale za wcześnie ścięte, nie dojrzały do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...