Skocz do zawartości
Pixel

Auto 4 sztuki | Green Gelatto, Purple Quinn, Critical NL, Big Critical - w Coco

Rekomendowane odpowiedzi

@Przedzior a przepis brałem z internetu,najważniejsze nie przekraczać 70% bo " zabija ,, składniki w ziołach.

@Mr.Green no tak to chyba mam wszystkie w miarę silne ,ale tą najmniejszą co planowałem wywalić puchnie najbardziej,pewnie dlatego że koncentruje się na szczycie rośliny.U dwóch innych jest taka ,,mąka" że liście się sklejają w topach i nie maga się wyprostowac.fMam zaawansowany kwitnienie już ,jutro postaram się do sklepu skoczyć i ogarnąć pk bo już starsze włosy zaczynają brązowieć.Ogolnoe roślina puchnie teraz.

W weekend zrobię foteczki 🙂

a z canna jestem bardzo zadowolony ,zwiększałem ,zmniejszalem,dawałem nawet raz taką samo dawkę co dla dużych i różnicy nie ma ,podejrzewam że laje za dużo nawozu i mi się to tylko marnuje.

jutro pójdzie to samo co dwa dni temu bo tak już nie piją wody a nawet zmniejsze ale pójdzie odrobina pk 

 

Edytowane przez Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja! Dzień 67

Powoli puchną 🙂

Na razie wszystko gładko idzie o dziwo bez problemów,jedna  odmiana jest taka że nie wytwarza za dużo w około siebie tej ,,mąki" ale puchnąć puchnie. 

Liście jeszcze nie żółkną,na razie nie widać początków jesieni więc jedzenie musi im smakować.

 

Leję im teraz to samo wszystkim i nie zamierzam zwiększać nawozów oprócz PK

Jakk zwykle jak nie zapomnę to nie zdążę do sklepu i  nie kupiłem jeszcze pk 13-14 .W tygodniu muszę to zrobić i dodawać odrobinę do zupy.

Polane przedwczoraj i jutro to samo czyli :

CANNA na 6L wody z kalkulatora z małymi moimi przeróbkami.

A/B                  - 18/22 ml 

RHIZOTONIC  -.  3 ml 

Cannazym.        16ml

Boost.                16ml

CalMag.             3ml

PH up.                0,3ml 

 

Tu podkreślam co czytają po ,,łebkach "  TO JEST UPRAWA W COCO /KOKOSIE 🙂

Ogólnie nie robiłem żadnego flusha , przelałem raz tylko zupą z wyciekiem 20%. Ogólnie leję az od dołu mokro się zrobi. 

 6 -6,5 L wychodzi mi co 2 lub trzeci dzień przy temp 20-23stopnie, rozlane na 4rosliny jedne więcej drugie mniej piją a jak zostanie to dolewam trochę wody i jest w domu kwiaty podlać 🙂

 Włoski już zaczynają brązowieć miejscami , nie wiem czy to dobrze 😛

No i foty wrzucam

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20220911_171231.jpg

IMG_20220911_170440.jpg

IMG_20220911_170515_1.jpg

IMG_20220911_170553.jpg

IMG_20220911_170611.jpg

IMG_20220911_171152.jpg

IMG_20220911_171103.jpg

Edytowane przez Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr No jutro troszkę wybiorę tych liści żeby tak nie przysłaniały,ogólnie to codziennie staram się je podginac pod spód albo na bok , denerwujące jest później szorowanie rąk żeby w pracy nie jebalo  ziołem a zaś po pracy to samo przed kąpaniem poprawic muszę bo jak po to laska mi mówi że jebie cały ziołem w łóżku  hehe

Edytowane przez Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  No z tym olejem to nie wiedziałem.

Zrobiłem malutką kosę i znalazłem liścia z niedoborem pk u tej co mało ,, mąki " jest ,myślałem że to odmiana taka a ona chce  puchnąć,też ma najwięcej szczytów od wszystkich innych roślin i równomiernie wypuszczonych (to lewy górny róg ) ,jutro cisnę po PK i ja nakarmię akurat dzień podlewania będzie.

Dla mnie to znak że niedługo może być problem z następnymi tak więc muszę zwiększyc  canna B ale lepiej jest dać PK 13/14 i mniej A/B bo azotu mają wystarczająco 

 

IMG_20220911_190503.jpg

Edytowane przez Pixel
Więcej info i poprawa błędów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przechwalilem że idzie bez problemów hehe ,ale już ogarnęłem dziś PK  i wieczorem dostaną dobrą zupkę z PK(żebym kupił to wcześniej to i łał bym wcześniej stopniowo :p) 

Dziś druga roślina pokazała na dwóch liściach od dołu że chce fosforu.A wy jak sądzicie ? 🙂

 

 

 

 

IMG_20220913_164928.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja !

Dzień 74 ! 

CANNA na 6L wody z kalkulatora z małymi moimi przeróbkami.

A/B - 20/23 ml

RHIZOTONIC -. 3 ml 

Cannazym. 16ml

Boost. 18ml

CalMag. 4ml

PK.        10ml 

No i PK 13/14 uzupełniło braki ,miałem jeszcze postępowanie problemu z 1.5 dni i ustało . 

Znowu trochę magnez musiałem podnieść bo gdzie nie gdzie jakaś kropka brązowa wyskakiwała:)

No i co tu dużo mówić,na razie jak nic się nie spierniczy to będę lał  zupę tak jak jest.

Zamierzam zjechać z nawozów przed ścianą o połowę żeby wyssała z siebie ten azot ,ale nie wiem kiedy to zrobić , jak  przeliczyć dni ,piszcie jak wy to robicie ! 🙂

 Najwyższą roślinę przesunąłem  maksymalnie do rogu mimo że wszystkie są podniesione o 10/20 cm to i tak najwyższą jest .Lampę dałem bardziej w lewo i opuściłem niżej żeby te niższe miały więcej światła. Nie chcę mi się już kombinować i znowu robić oddzielnie im stelaż żeby je podnieść a zwłaszcza teraz jak już kwitną na maxa , znając życie to jak bym to wszystko przestawiał to bym zaraz im coś pierdolił, połamał,pogial , wyrwał itd hehe 

Ogólnie jestem już zadowolony z tego co jest teraz , pobiłem swój mały rekord w mniejszym growbox i 2x słabszą mocą (pierwsza growbox 90x90 +lumtek 200w a tera spider farmer 100w 60x60)  ,bardzo to mnie satysfakcjonuje:)

No i foty naszej wspólnej uprawy , daliście swoje ,,5groszy " do uprawy bo sam to bym zrobił o wiele inaczej , no ale na koniec przygody /podsumowaniu  będę wam dziękował za wasze porady ! 🙂

IMG_20220918_121422.jpg

IMG_20220918_121022.jpg

IMG_20220918_121125.jpg

IMG_20220918_121326_1.jpg

IMG_20220918_121316.jpg

IMG_20220918_121239.jpg

IMG_20220918_121214.jpg

Edytowane przez Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no i do rury dowalilem perfumy Hugo Boss  ,bo filtr nie wyrabia i zaczęło śmierdzieć na zewnątrz garażu i powiem wam że to działa już drugi dzień ,niweluje BARDZO zapach na zewnątrz w sumie to niewyczuwalne jest hehe

Edytowane przez Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pixel ja bym zrobił przegląd instalacji, dobrze dobrany filtr i wyciąg, szczelnie poskładane do kupy, nie powinny nic przepuścić.  

A krzaczki bajka 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr podniesiona na maxa

@Kartek z zapachem mielem i wcześniej problem ,zajechany filtr albo wentylator za mocny 

Tak czy siak wczoraj zakupiłem filtr większej objętości materiałowo węglowy krótszy ale szerszy  co pozwoliło mi upchać wentylator do środka do tego nową rurę dałem.Jest ciszej i zero zapachu ! 

 

 

IMG_20220919_213840.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster no gęsto trochę od góry,jeden miesza u góry trochę słaby wydaje mi się i jeden komputerowy leży między doniczkami .

Wilgotność mam między 50-60proc po podlaniu ,zastanawiam się czy nie wcisnąć tam osuszacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green No ja się boję przypału... 😛 ktos przejdzie ,gdzieś zawieje i się ktoś zainteresuje heh 

Zastanawiam się czy nie wyciągnąć ich dziś i jeszcze raz fryzjera zrobić bo się boję tej pleśni,i odrazyu cynamonem nasmorowac.

Na dole doniczki mam jakieś kropki "brązowe " na innej białe ale to chyba nawozy i Boost.

Warto robić przycinkę ?Od dołu to już sporo nagą jest 😛

 

 

IMG_20220920_165517.jpg

IMG_20220920_170254.jpg

IMG_20220920_170238.jpg

Edytowane przez Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie wygląda to jakoś nie bezpiecznie te kropki, jak masz obawy to dołóż mieszaka na dole.  Jak masz podobne parametry na dole i na środku boxa to masz dobrze wymieszane, jak są duże różnice to przydał by się mieszak. 

@Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pixel tak.jak @Brazil Munster prawi.. troche juz pozno.. lisc czy dwa ok ale wiecej to juz nie..

Dobrze jest. Nie powinno byc przypalu 😛

Jak palisz blanty tez smierdzi w kolo.. 😛 nawet bardziej niz roslina 😛 ale lekka paranoja wskazana 😛 bynajmniej czlowiek czujny jest 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...