Skocz do zawartości
Gibexnator

RQS 2x Wedding Gelato // MH TS600 // MH 60x60x140

Rekomendowane odpowiedzi

@Gibexnator zobaczymy czy sie DP pogorszyl 🙂 jak dla mnie wyglad pestek spoko. Gratisa ktorego dostalem to wyglada dwa razy wiekszy heh 

Drogie pestki maja.. jak chcesz jedna na probe zamowic to do 30 euro.. a bylo promo 30% to wzialem 3 😛 i jeden ladny gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no właśnie , Ty zamawiasz bezpośrednio od producenta ??  Ja kupiłem w sklepie który ma siedzibę w Hiszpani , z wysyłką z PL. Może warto by spróbować kupić prosto od producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy , 2 dni temu podlałem obie roślinki po 2,5 litra. Dzisiaj podnoszę  z myślą że je podleje a tu psikus , jedna z nich jest tak samo ciężka jak przy podlaniu. Wczoraj dałem im  prewencyjnie  po 0,5 litra wody z dolomitem o ph 6,2. Zmierzyłem ph gleby , i wyglada ksiązkowo. No chyba że gdzieś głeboko w donicy coś nie gra. Zastanawiam się czy teraz nie podlać jej samą wodą.

20220930_120036.jpg

20220930_114925.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 93 /  52 FLO                             Wczoraj był ostatnie podlanie z nawozami , i teraz zaluję ze tej z tyłu dałem w ogóle nawóz. Po tym jak wolno wypija się śmiem twierdzić że coś jest nie tak w glebie. Dlatego mam  3 pytania. 1)  czy na tym etapie zaryzykować i zrobić jednorazowy flush , a potem do ścinki lać tylko wodę ??  2) czy mogę tydzien przed ścinką wywalić wszystkie wiatraki które przysłaniają popcorn , aby troszkę je podgonić ?. Jest sporo mlecznych trichomów , no może na tej z tyłu nie tyle co na pierwszej. 3) czy w zwiazku z choróbskiem , te liście cukrowe nadają się aby wykorzystać je np. Do zrobienia masła , czy maści.

20221002_092400.jpg

20221002_092410.jpg

20221002_092418.jpg

image000000.jpg

image000000(2).jpg

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lał bym sama wodę bez flusha. Bo korzenie przydusisz i może to się gorzej na niej odbić. 
 

daj jej teraz trochę wysuszyć glebę i lej wodę do końca. 
ta po prawej raczej jeszcze ma smaka na suplementy wiec chyba jej podawal papu. 
 

wszystko zalezy za ile chcesz je faktycznie kosić. 
 

liscie możesz wiatrakowe wywalić jak piszesz. I wal to do słoja i rób masło smialo. 
 

osobiście bym wygolił je z tydzień przed i wrzucił je do zamrażarki i poczekał do ścinki. Po ścince wyjebal bym cały popcorn i dorzucił te liscie i gotował masełko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...