Skocz do zawartości
Gooner

Pinneaple grapefruit ICE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na wstępie chciałbym bardzo podziękować @Zielone krainy za pomoc w prowadzeniu upraw. Jego wiedza jest nieoceniona. I przy okazji jeszcze dziękuję za olbrzymie pokłady cierpliwości, ponieważ nasz Sensei czasami odpowiada mi na te same pytania, co napewno może drażnić, ale jak widać nie Jego ☺️
 

Wrzucam zdjęcia ICE Pinneaple Grapefruit. Nie jestem dokładnie pewny, który to dzień z uwagi na wykiełkowanie nasiona z końcem stycznia, ale były problemy z ciepłą miejscówką więc panna musiała sobie przez kilkanaście dni radzić z niskimi temperaturami w garażu. Leży pod panelem ledowym 35w. Zastosowałem do niej treningi lst oraz topping. W zasadzie już bym chciał zasadzić coś nowego, a ta uprawa się bardzo przeciąga ale szkoda mi jej jeszcze ścinać, ponieważ chwile jej brakuje- tak myślę. Trichomy niepełne mleko. Zastosowałem odżywki takie jak: calmag, alga bloom, pk 13/14 oraz royal sugar. Wysyłam zdjęcia, ponieważ pierwszy raz udało mi się uzyskać takie topy, że gałęzie z trudem wytrzymują ich ciężar. Nie wrzucałem wcześniej fotorelacji i ciekawi mnie reakcja użytkowników czy nie spartoliłem czegoś i czy po zdjęciach nie wygląda to źle 😇

pozdrawiam !

pinneaple-grapefruit.jpg

pinneaple-grapefruit-konopie.jpg

pinneaple-grapefruit-marihuana.jpg

pinneaple-grapefruit-nasiona.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Gooner Dokładnie Zielony jest mistrzem w tym co robi, ma ogromną wiedzę o konopiach, 🙂 Gratulacje i też cię pozdrawiam mordzia. 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uprawa wygląda zajebiście, znasz się na rzeczy mordzia, rób dalej to co kochasz i w czym jesteś dobry co do scinania, to nie widzę dokładnie, lepiej jest przez mikroskop obserwować, choćby kieszonkowy i obserwować trichomy poczytaj sobie o tym.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Gooner Dobrze wyszło ziomku, ciesze się, że mogłem się przyczynić do tego, ale to głównie twoja zasługa, że roślina wyglada dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajna, jak cie czas goni mogę ją odkupic od ciebie 😆😆

Chetnie bym sprobowal takiego smaku ziola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git czas mnie goni bo od przełączenia 12/12 od końcówki lutego ciągle kwitnie panienka i już dawno myślałem, że posadzę coś innego 😄 a to trwa, traw i trwa. Ale czekam aż zrobi się pełne mleko i koszę, nie będę do bursztynu czekał, bo nie wiadomo ile jeszcze zejdzie a w kolejce mam kolejne 2 pestki i już chcę się bawić w to od nowa 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam leda 35 w plus małego leda 5w z dodatkowym swiatlem na kwitnienie. Generalnie to powierzchnia boxa mała bo 0,4x0,4x0,9 więc wg kalkulatora ten panel spokojnie wystarcza. Ale fakt, ociąga się nieziemsko. Włoski bardzo powoli brązowieją i mam wrażenie jakby nawet nowe jeszcze powstawały. Czekam już tylko na pełne mleko i ścinam. Zastanawiam się nawet czy już nie jechać na samej wodzie...

Edytowane przez Gooner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner sam watt to nie wszystko. Moze bardziej przy hps-ie . Z pewnoscia jakosc diod danego leda ma duze znaczenie

A co to masz ze leda w ogole ? 

Moze byc ze do wzrostu ok ale na kwitnienie moze slabiej dlatego sie ociaga. Ladnie wyglada i zdrowa jest. Dla tych panien warto poswiecic pare dudkow i zapodac dobra lampe. To procentuje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Gooner  Jakby tam brakowało światła to na logikę topy , by ci tak nie spuchły, miałbyś tam popcorn, a nie mocno rozbudowane szczyty, to że coś zwalnia u rośliny nie zależy tylko od ilości światła, ale także od pozostałych warunków uprawnych. Światła jest dość, a o czym świadczy wielkość i struktura topa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...