Skocz do zawartości
Gooner

Pinneaple grapefruit ICE

Rekomendowane odpowiedzi

Trichomy niepełne mleko, ale jeszcze trochę białych słupków jest. Nie będę już cisnął do 20-30% bursztynu tylko ścinam tym razem wcześniej. Dlatego chyba teraz już tylko na wodzie pojadę z 2 tygodnie do końca o tyle. Chyba, że ktoś sądzi, że jakieś nawozy jeszcze się przydadzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

jadę na samej wodzie już dwa tygodnie, jeszcze lekko się wyssie, teraz zapodam wodę z miodem i ścinka. Już jakieś sample smażyłem na szybko, nieźle daje ja na takie szybkie suszenie. Może być niezła opcja po normalnym i prawidłowym suszeniu i curingu. Topy na ten moment mieszanka, kilka % bursztynu a reszta już prawie samo mleko. 

@Zielone krainy to ojciec sukcesu !

pozdrawiam!

AFCBD46D-8547-453E-AAAD-23194BA7D83C.jpeg

C7272F98-664C-49A7-ACCB-54868C042A5B.jpeg

893D9A41-65BF-45DF-A7A8-39D8BABFC520.jpeg

D53151BD-9F64-4ECF-A525-2D93D67C108C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner polecam ci mh ts600 😁 @Mr.Green

I de facto jak przełączyłeś na 12/12 pod koniec lutego a mamy połowe lipca, to nie pytam który to Ogólnie dzień rośliny bo usłyszymy że styczeń 😁 prosta kalkulacja - 5 miesięcy prawie kwitnie? Dużo za długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Gooner Elegancko ci to wyszło, po tej uprawie przerwa , czy lecisz od razu z następną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale problem też polega na tym, że dwa tygodnie leżała w nieocieplonym boxie w garażu nawet na minusowych temperaturach na zewnątrz więc mogło ją spowolnić. 
 

@Zielone krainy  witaj Mistrzu. 
oczywiście już kiełkuję LSD XXL i Candy Choco i jedziemy od nowa. Długo na to czekałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Gooner No to na pewno jej w rozwoju nie pomogło, ale mniejsza z tym ważne, że jesteś w zasadzie już na końcu , kosę mógłbyś robić w każdej chwili. Woda z miodem, ciemnie też przed kosą możesz zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro leję wodę z miodem, robię 48 h ciemni i ścinam. Dzięki wielkie! Pierwszy raz mam tak, że gałęzie mocno się uginają pod ciężarem topów. A są te topy ogromne i mocno zbite. 
 

LSD i Candy Choco już wychodzą z ziemi i jedziemy od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Gooner  Może warto spróbować ciemni 36 h @Mr.Green , gdzieś tam wyczytał, że po 36 h podobno są najsmaczniejsze. Ja chyba spróbuje te 36 h. Fajnie ci to wyszło, kolejne pestki fajne masz, mi się przez pomyłkę trafił Dos Si Dos 33 - Barney's farm, a pestka była w komplecie pięciu oryginalnych pestek od Barney's farm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Te 48 h to znałem, ale ty coś pisałeś o 36 h, gdzies to na forum jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jasne tak zrobię. Ja już nawet nie pamiętaj z jakiej farmy mam te pestki, bo kupiłem je sporo wcześniej. Ale to LSD zacnie mnie ciekawi podobnie jak słodycz Choco Candy. 
a tutaj kwitnienie było długie, ale po wydaje mi się, że roślina wynagrodziła mi to z nawiązką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...