Skocz do zawartości
Gość

Super Lemon Haze, stoi w miejscu o co chodzi?

Rekomendowane odpowiedzi

@Heavy Lung gdzie napisałem że niema sensu jej trzymać dłużej niż 90 dni? i gdzie napisałem że uważam że dojrzeje do 90 dnia?

pisałeś o 120 dniach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kibic Nie pisałeś, pisalem o 120 dniach, bo tyle jej się pewnie zejdzie żeby osiągnąć pełną dojrzałość przecież tu są same łyse badyle to wątpie że przez 40 dni osiągnie pełną dojrzałość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Heavy Lung jak ma 47 dni już kwitnie to dajmy jeszcze 60 dni kwitnienia czyli 8 tygodni to będzie 107dni a myślę że w 100 dniu będzie do ścięcia 

Edytowane przez Kibic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kibic Ja myślę że w 90 już będzie gotowa do ścięcia nie rozumiem czemu producent podaje jej gotowość do ścięcia w 60 dni 😄 skoro ty mi mówisz ze w 100 dni będzie gotowa raczej, ale fakt poczekam chyba troche dłużej niż 60 dni. Wątpie by była gotowa w 60 dniu skoro już teraz ma 47 a wygląda jak wygląda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

producenci podają przewidywany czas kwitnienia, a nie czas od momentu wykiełkowania 🙂 Super Lemon Haze akurat do szybkich odmian też nie należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Heavy Lung jesli dbasz o rosline i nie ma zlych powiklan ph czy tp i td to kwestia czasu czekaj cierpliwie a po zapaleniu tego lemona bedziesz normalnie gadal jak z karabinu i twoje nogi zamienial sie  Lamborghini a twoj umysl bedzie sie cieszyl jak bys byl chory psychicznie 

Edytowane przez Piotr111111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...