Skocz do zawartości
Gość

Super Lemon Haze, stoi w miejscu o co chodzi?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Napisano (edytowane)

Roślinka ma 47 dzień mam obawy że zaraz zacznie się hermić i zapyli mi krzaczki obok. 

Czy jest to możliwe? 

Auto FEM. 

 

lemon.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy No tak tylko nie dziwne że ma 47 dzień a jest tak słabo rozwinięta gdzie dwarfy mają 47 a są dwa razy bardziej spuchnięte i rozwinięte. No ale ok jak mówisz ze niema się czym przejmować to spoko sądzisz że ma jeszcze szanse osiągnąć pełną dojrzałość? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heavy Lung Nie ma związku to z hermieniem, bo nie ma takowych symptomów, genetycznie może być opóźniona w stosunku do innych, mogła też mieć jakieś problemy, jakie sam spowodowałeś w uprawie, a jakie ja opóźniły, ale hermić nie hermi to nie pedał, a normalna odmiana żeńska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Gdzieś wyczytałem w sieci, że roślina mimo iż jest np. af może pod wpływem stresu pokazać jajca, stąd te obawy że skoro się nie rozwija to może powoduje to na niej jakiś stres. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Właśnie miałem o to zapytać, zaradzisz coś mistrzu z tymi liśćmi tam owadów jest mnóstwo chmary jak szarańcze dopierdalaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)


@Zielone krainy Ten oprysk działa i na pleśń i na robaki dobrze rozumiem? 

@Zielone krainy I jak myślisz zdąży dojść jeszcze ten Lemon Haze bo to af. ? Jakie dajesz mu szanse? 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
15 godzin temu, Heavy Lung napisał:

No tak tylko nie dziwne że ma 47 dzień a jest tak słabo rozwinięta gdzie dwarfy mają 47 a są dwa razy bardziej spuchnięte i rozwinięte.

Co ty ziomek porównujesz jakieś indikowe dwarfy ktore slyną z szybkiego kwitnienia z badz co bądz genami sativa z Super Lemon Haze? No prośba.

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy No w sumie racja, zjebane pytania zadaje skąd wy to możecie wiedzieć się okażę czy dojdzie. Potrzymam z 120 dni chyba nic się nie stanie. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Kibic Jak może mi przekwitnąć jak jeszcze dobrze pre-flowery się nie pojawiły nawet, nie rozumiem cię przecież nie zetnę jej za pózno, bo będę ją na bieżąco obserwować, mam sciąć coś takiego? Juz teraz idzie zauważyć że nie wystarczy jej 90 dni by w pełni dojść do siebie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kibic No tak tą wyżej, co masz na zdjęciu ale ty uważasz że niema sensu jej trzymać dłużej niż 90 dni a uważasz że dojrzeje do 90 dnia skoro teraz ma 47 a wygląda jak wygląda no wątpie, muszę ja potrzymać dłużej, a przekwitnąć nie przekwitnie chyba bo ona nie wygląda jak dojrzała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...