Jump to content

MisterZielskoXD

Members
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutral

About MisterZielskoXD

 • Rank
  Coś tam wie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @onyx mam pomysł aby ją pod lampy wsadzić jak będzie pewne że nie dojdzie
 2. @Pyszczak jak wrócę do domu to podeślę zdjęcie nawozów
 3. @Andi aj no szkoda w tym roku outdoor nie był za przyjemny 😢.
 4. @Krzysztof_Krzys na butelkę 1,5L dawałem bodajże 7/8 łyżek tylko takich od serca miodu ale najpierw wodę zagotowałem w kubku i dopiero wtedy dodawałem miodu tak jak byś herbatę robił miód się rozpuści w wodzie 😛 odstawiałem na bok do całkowitego ostudzenia i dopiero podlewałem roślinę .
 5. @Krzysztof_Krzys wiesz co ja próbowałem podlewać krzaka dwa tygodnie przed ścianką wodą z miodem po podlaniu tego samego dnia ale wieczorem zmienił się jej zapach i wydawała mi się na bardziej oszroniona 🤷 po ścince nadal pachniała inaczej i była bardzo fajna w smaku mit czy nie mit jak dla mnie dobra opcja której staram się stosować 🥴.
 6. Hej od zimna moja panna zmienia kolor liści na fioletowy a że jest już 3 października postanowiłem podlać ją raz ripenem jak myślicie dojdzie jeżeli będę go używać ? Bo wydaje mi się że sama z siebie na pewno by nie doszła 😬.
 7. @KryspieK nie ma tragedii coś tam niby doszło ale przez wysoką temperaturę oraz małą wilgotność wyszło jakieś siano hah następnym razem będzie lepiej .
 8. @KryspieK t tydzień temu ścięta 😛
 9. Tylko na liściach wiatrakowych mam taki problem .
 10. @Kuba_x jeżeli chodzi o przyjemny efekty to pewnie preferujesz indice pestki są w różnych cenach więc to od ciebie zależy ile byś chciał wydać 🤷 jeżeli szukasz mocnej odmianki preferuję coś z genami Afghan .
 11. Dzięki za pomoc na pewno zrobię ten trening aby go sprawdzić 😁
 12. Chciałbym wykonać to na jednym krzaku przed ścięciem + schował bym krzaka do jakiegoś ciemnego miejsca na 24H co o tym sądzicie ?
 13. Mam pytanie od kiedy sezony zaczynają kwitnąć ? Mam sezona który jest trzymany od kwietnia i nie wiem ile jeszcze czekać jak myślicie ?
 14. Ja na przykład suszę przez tydzień na szafie leżą na ręcznikach papierowych ręczniki zmieniam co parę dni świeże powietrze mam bo dużo wietrze i do tygodnia są idealne
×
×
 • Create New...