Skocz do zawartości
KuMati

3x ak od rqs, 3 white widow Bulk feminized, 2 x Gorilla girl od seensi seds

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panny od 10 zaczęły swoją żywotność, przełączone na kwitnienie było 7 czerwca. 

1656856419408.thumb.jpg.f4147d55a781b4c476e08d29fffe6065.jpg1656856419420.thumb.jpg.88af7ef01ade04f2f10eed81b50ede86.jpg

1656856419430.jpg

1656856419440.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiary 1.2x1.2x2h Lampy marshhydro sp1000 i ts 1000, po tym "projekcie" 😅 może wezmę kupię marshydro fc 3000 ale póki co lecę tym czym mam, wentylacja słaba dopiero za tydzień kupię lepsze wentylatory. Warunki czasem ostre bo dochodzi do 33  ale z tego co zauważyłem to chyba nic im się za bardzo nie dzieje z tego względu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chciałem się dowiedzieć od czego mogę mieć tak popalone lekko liście, 1656858607889.thumb.jpg.94f33f31be26c24c11df89af60588a64.jpg 

Ziemia biobizz allmix 8 dziewczyn 10l materiałowe dolniczki, od początku kwitnienia przez pierwszy tydzień lałem po 1 ml biogrow, biobloom, topmax, alg a mic, i 0,5 mil calmaga na litr wody, po półtora tygodnia albo dwóch zacząłem lać 1 ml biogrow, 2 biobloom, 2 topmax, 2 ml biohaven 2 ml alg a mic i dalej 1ml niecały calmaga. 

Sprawdzałem ostatnio pH ziemi i wyszło mi od 6,7 do 7 podlewam woda od 6 do 6-7 pH różnie bywa nazywam kropel ghe więc nie jest to jakiś perfekcyjny pomiar. Podlewane dwa dni temu jutro planuje podlać i właśnie teraz się zastanawiam czy nie dodać 50 ml target minus pH na 10 litrów wody by zeszło mi tak o pół % poziom pH czy lepiej zostawić ?

@Dumel89 Dzieki Mordko 🤗

Edytowane przez KuMati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KuMati  Trochę mniej żarłaża, ph nie jest tutaj problemem, nie ono zawiniło, a lekki nadmiar pierwiastków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Jak myślisz lać tego targeta czy na razie sama woda pH koło 6 wystarczy na razie i obserwować co się będzie działo? Też nie powiem lekko przesuszona gleba jest może też dlatego mam jakieś problemy ale pożyjemy zobaczymy 😀

+ lampy mam ustawione 50 centów od szczytów jakoś na niektórych plantach i więcej bo nie są za równo bo namieszalem ładnie w tym projekcie 😅😅 dać mniej czy jest git ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KuMati  Ja bym lał normalnie , woda z właściwym ph, tam nie ma potrzeby nic specjalnie zmieniać w kwestii ph, bo ono niczego nie psuje, wlej 6,2 ph. Liście nie opadają , więc nie sugerują przesuszenia, ale jak mają sucho to podlej. Ledy możesz lekko obniżyć , ale tak wizualnie to , jakoś mocno się nie wyciągają, więc może tak być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KuMati jeśli dajesz calmag z biobizza (ten bez azotu) to zjedź o 0,5ml w dół z grow. A jak masz jakiś z azotem to 1ml mniej grow.

Lejesz suple za każdym podlaniem czy się mylę ?

Trochę za bogato tam mają 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Udyr Niee 😉 Co drugie podlanie karmiłem a tak to dodawałem co podlanie alg a mic i czasem może troszkę calmaga ale też nie dużo, ale już troszkę zbastuje będę dawał po półtora mil i będzie git. Dziś podlałem zwykłą wodą następnym razem też jeszcze podleje sama i będzie grało, ale za mało co2 mam myślę, muszę jakiś worek drugi dokupić albo z dwa najlepiej.

Edytowane przez KuMati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mordko 😉 Ale mam jeden mały problem zaraz jeszcze gdzieś sobie doczytam ale mam problem z jakimiś zielonymi larwami pierwszy raz od x czasu jakieś szkodniki mam 😒 I parę muszek mi lata

1657098698602.jpg

1657106950654.jpg

1657098698598.jpg

1657098698595.jpg

1657098698591.jpg

Zastanawiam się czy nie poucinac wszystkich tych liści z takim czarnym czymś i te podziurawione, co o tym ludki myślicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@KuMati Nie ucinaj żadnych liści niema takiej potrzeby jak będą miały odpaść to same odpadną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Piotr111111 Wiem mordzia, zaobserwowałem to już bardzo dawno temu, zdrowe liście są żywe i utrzymują się na roślinie. 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heavy Lung pare poszy wek bo i tak jest ich dużo i już znalazłem szkodnika i każda roślinkę ogladalem. 

1657115817910.jpg

Ze wszystkich panienek powywalałem za parę dni zobaczę znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem 🤣🤣 pierwszy raz mam coś takiego. Szukałem teraz ale nie umiem dokładnie określić ale to coś z gonsciennic jakiś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo załoga, wczoraj podlałem drugi raz sama woda pH około 6 i na jednej dziewczynce zauważyłem dziś jakieś dziwne plamki wiecie co to może być ? 

1657282121180.jpg

1657282121183.jpg

1657282121186.jpg

1657282121189.jpg

Te z pierwszego zdj już troszkę dłużej jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...