Skocz do zawartości
Miejski Guru

OG Kush | Fruit Spirit | Power Flower | Honey Cream

Rekomendowane odpowiedzi

I znalazlem chyba winowajce, woda byla za kwaśna bo mialem slaby miernik i przeklamywal o 1ph czyli jak bylo 5 to pokazywal 6 wiec sie zakwasily roslinki, teraz mam lepszy miernik i test kropelkowy dla potwierdzenia to bede pilnowal zeby bylo 6-6,5ph takze to chyba nie byla wina nawozow w takim ukladzie, dobrze ze mi przyszlo do glowy, zobaczymy czy sie uda odratowac matke a klony juz będą mialy dobra wode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matka sie regeneruje, klony sie na razie trzymaja choc tez cos wywijaja koncowki to obnizylem od swiatla i juz dobrym ph podlewam, dzis z dodatkiem nawozu organicznego polowe mocy, zobaczymy jak zareaguja... i canna cure jest nieskuteczny niestety, musiałem na ziemiorki podlac i opryskac z karate

20221030_103051.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilg mam na poziomie 50-65, nigdy nie schodze ponizej 40 wiec to nie to, podejrzewam dwa podlania niewlasciwym ph i niepotrzebnie odzywki moze daje wiec bede lal teraz przez jakis czas sama woda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miejski Guru to źle podejrzewasz, posłuchaj się kogoś kto Ci dobrze mówi i radzi, a nie pierdolisz się z jednym chwastem dwa miesiące, chyba, że po prostu tutaj ludzi trollujesz, bo nie sądzę, żebyś był tak ułomny jak to wygląda

W poprzednim poście miało być "o" zamiast "i". "O 20-30% wyższa" 

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65% to i tak duza wilgotnosc przeciez, podlalem dzis sama woda ph6,6 ale kolejny problem jest bo wywalilo zolte plamki na lisciach... czytalem ze to grzyb atakuje albo deficyt magnezu... no ciagle cos... 

20221102_105842.jpg

20221102_105850.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miejski Guru 65% to nie jest duża wilgotność przy temperaturze 26 czy nawet 27 stopni. 25° masz przy otwartym namiocie, po zamknięciu namiotu w zależności od tego jak lampa grzeje (i się nagrzewa) dokłada Ci te kilka stopni w górę. Gleba się wysusza, wilgotność spada jeszcze bardziej, a liście się prażą i wywijają. Nie ucz się na pamięć i nie słuchaj regułek z internetu tylko weź się za naukę, żeby wiedzieć co z czego wynika, a nie powielasz jakieś pierdoły, że "na wegu to tyle i tyle", "pisali, że nie więcej jak 1ml/l", bo to jest sranie w banie. 

Tester dodał dwa lata temu już post wraz z tabelką, to forum to są pomoce naukowe, dlaczego z nich nie korzystasz? Tylko idziesz na łatwiznę i pytasz co masz zrobić? Nie siedzimy u Ciebie w namiocie i nie wiemy co Ty tam majstrujesz, ludzie Ci radzą, a Ty i tak swoje robisz poza tym, więc nie można Ci pomóc, bo tylko komplikujesz

Poza tym zauważyłem u Ciebie na ściankach namiotu biały osad, to kamień z wody? Czy robisz jakiś oprysk im? 

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ze starej szkoly ze wilg ma byc miedzy 40-70% ew na flow troche obnizac zeby grzyb nie wszedl a te zacieki to kamien z pozostaloscia opryskow (karate, formulex itp), podejrzewam ze te plamki wywalilo po srodku owadobojczym na ziemiorki (karate) wiec podlalem dzis po 300ml 6,5ph 460ppm z nawozem GHE i czekam jak to sie rozwinie... jakby co to znowu je sklonuje hehe

20221104_093028.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...