Skocz do zawartości
Miejski Guru

OG Kush | Fruit Spirit | Power Flower | Honey Cream

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Mr.Green napisał:

@Miejski Guru to nie efekt przelania. Bawisz sie ttm ppm wody i takie sa tego skutki. Wiekszosc ludzi leje odstana wode z kranu i im rosnie. Ty ciagle cos kombinujesz i ktores z rzedu grow zaraz trafi do smietnika.. 

Niektórzy nawet nieodstana xd i rośnie 

Nieprzyszlo ja mysl kupinienie nawet tego czytnika ppm .. 

Za dużo słuchania innych za mało własnego rozumu przy uprawie też szkodzi .

20220922_161726.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys tez lalem z kranu bez zbijania ph i podbijania ppm i bylo git i to w kubeczkach ale teraz jest ciagle jakies fatum to juz wszystko staram sie robic tabelkowo, dopiero jedno nasiono kozak pyklo ale juz tez grymasi czyli co producent nawozu i tabelka rqs wprowadza mnie w blad? Lalem zrodlana nie roslo, lalem kranowka z ukorzeniaczem nie roslo, dopiero jak to ppm wyregulowalem i ph to jedna zatrybila ale juz jej sie cos tez nie podoba to co podlac sama woda zminusowana teraz w nd jak przeschnie? Od czegos sa przeciez te stymulatory i odzywki na start bo chyba nie tylko od nabijania kabony... modle sie za tego klona zeby sie przyjal i ze jej sie jednak poprawi jak ja opryskam nitrozyme moze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Miejski Guru napisał:

Czyli naprawdę przelalem? Ten litr to bylo chyba jednak za duzo, potrzymam do niedzieli i wroce do 500ml... i wzialem klonika a jak sie nie przyjmie to miala po prostu topping a co myslicie o stymulatorze nitrozyme? Ktos cos?

20220923_090108.jpg

Kolego ja po litr max na podlanie daje na moje planty xd w sensie na głowe. Plus taki mały #hint - w porze nocnej(gdy mają ciemnie), to liście też idą w dół

Nadgorliwość gorsza od faszyzmu xd

To nie są muchołówki żebyś bagno im tam robił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przeschla od wt po tym litrze z odzywkami i dzis dalem sama wode 500ml 6,2ph ktora ma jakies 250ppm ale w ziemi sa skladniki to nie powinna wysysac planta, stare liscie grymasza jednak te odrosty wewnetrzne ladne sa wiec moze bedzie ok, potem opryskam ja nitrozyme

20220924_145204.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlana i opryskana 700ml, 6,1ph, 270ppm z organicznym stymulatorem nitrozyme, nastepny raz dam jej witaminy super drive na stres bo te nawozy ghe chyba ja za bardzo popalily czyli za duzo i za czesto... odrosty ladne tylko stare liscie widac jak spalone sa

20220927_133147.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlana i opryskana 750ml, 6,1ph, ppm w sumie bez zmian jak z kranu 250, z witaminami superdrive i stymulatorem nitrozyme, polepszylo jej sie, zastanawiam sie nad wycieciem tych popalonych lisci dla estetyki i moze niedlugo podkarmic ja formulexem? Spodobaly mi sie te subtelne odzywki growth technology :) tylko niestety klon nie przezyl buu, chyba go przesuszylem jednej nocy... niedlugo beda dwa na probe kolejne 😄 chyba ze przelaczac na flo i brac kolejne seedy a nie bawic sie w klony... jeszcze zobaczę

20220930_124016.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Miejski Guru napisał:

zastanawiam sie nad wycieciem tych popalonych lisci dla estetyki

ja bym je zostawił szybciej roślina dojdzie  do siebie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycialem jednak te 6 duzych lisci popalonych bo nie bylo juz z nich pozytku, podlana i opryskana tradycyjnie juz z nitrozyme, 600ml, 6,2ph, 270ppm, ciekawostka to z oszczednosci mam na wegu cykl 16/8, oby tylko tym razem te klony pykly za niedlugo

20221005_134013.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlana 600ml, ph 6, ppm 290, z odzywka nitrozyme i witaminami superdrive bo na sama wode ostatnio tez zle zareagowala zwijajac dalej liscie w braz, mam nadzieje ze tymi klonami ja z tego wyprowadze, na razie sie trzymaja, za pare dni powinny puscic korzonki i hop do ziemi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 klony z 4ch sie juz ukorzenily to poszly do ziemi, podlane po 300ml, 6,5ph, 235ppm z nitrozyme, matka sie lepiej poczula po witaminach, lampa na 30-40cm od szczytow, 60% mocy, czekam na pozostale 2 tylko musze jakos przestrzen rozplanowac dla matki na veg i flow dla klonow

20221019_120507.jpg

20221019_124556.jpg

20221019_124603.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester zwariowane troche.. podziwiam Miejskiego Guru za wytrwalosc i niezlomnosc. Jednak patrzac na czas jaki minal i ze nie udalo sie do tej pory nawet zaczac FLO to jest to dla mnie zdecydowanie najdziwniejsze grow jakie tutaj widzialem. Rowniez warto zaznaczyc ze malo widzialem 😄 stad to wyroznienie heh 

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matka podlana 600ml, ph 6,2, ppm 255 z nitrozyme i superdrive, zastanawiam sie czy i kiedy dolaczyc formulex... najwiecej zawdzieczam tu mr greenowi ktory mnie uczulil w kwestii podlewania itd takze big up! Cos moze z tego w koncu bedzie jak te klony rusza...

20221020_145716.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi mi do glowy tylko ze jest popalona przez tamte mineralne nawozy ktore ciagle sa w glebie albo ze mam uszkodzony miernik ph i robie zbyt kwasowa wode... to nie wiem, moze ogarne lepszy miernik i bede ja trzymal poki jakos sobie rosnie na klony bo na flo nie ma sensu w takim stanie, kloniki beda juz mialy swieze warunki to zobaczymy co jest 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...