Jump to content
Rzeźnik

Złapali gościa z Bydgoszczy

Recommended Posts

https://pomorska.pl/plantacja-konopi-w-szafie-32latek-z-bydgoszczy-ja-mial-do-tego-kierowal-bez-prawa-jazdy-bo-mu-odebrano/ar/c1-16420943?utm_source=facebook.com&utm_medium=gazeta-pomorska&utm_content=wiadomosci-bydgoszcz&utm_campaign=plantacja-konopi-w-szafie-32latek-z-bydgoszczy-ja-mial-do-tego-kierowal-bez-prawa-jazdy-bo-mu-odebrano

 

Panowie, jak uważacie, dużo mu dojebią?  Najgorsze co może być i tego też Wam nie życzę - podpierdalacze. Obstawiam, że ktoś kto rzucał dla niego towarem go podjebał, bo miał za wielką gębę. Towar już się suszył, starszy temat w słoikach na curringu, na szybko policzyli mu kilo. Trzymajcie się w tej Polsce, pamiętajcie o byciu anonimowymi i patrzcie co komu mówicie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Szwagrom

Jak nie był karany, to może dostanie zawiasy jak w przypadku mojego ziomka, miał 150 g. Brak tytek, brak laptopa. To panowie zależy od wielu okoliczności czy pylił temat czy go konsumował i uprawiał dla siebie. 

Jak sędzina łaskawa, to obstawiam że dostanie zawiasy i wysoką grzywnę. 

Tu jebneli u mnie barona co handlował, i rozprowadzał nam temat po mieście ale w jego przypadku było to tylko zielsko podzielone na porcje w srebrze, brak paluchów DNA , poszedł siedzieć ale wyszedł za kaucją po jakimś czasie, więc we wszystko uwierzę, nie rozjebał się. 

Edited by Szwagrom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawę bardzo pogarsza, że jechał bez prawka i miał zioło w aucie.Uznają zuchwały - brak litosci.No i fizycznie kilka paragrafów dodatkowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...