Skocz do zawartości
guma1993

Watermelon RQS x2

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30/08/2022 o 20:40, Mr.Green napisał:

Ja tez mialem 4 dyszki z autosa w 2 litrowej doniczce Fat Banana od RQS bez treningu bez niczego 🙂 ladny krzaczek wyrosl 🙂 czasem male krzaki sa lepsze niz te duze 🙂 mniejszy problem a i plon spoko 🙂 bede sie to staral udowodnic w nastepnym grow 🙂

No i szkoda.Z Twoim potencjałem powinieneś w drugą stronę, żeby jak największe planty zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr tydzień temu palenie było spoko już próbowałem,  tricho sprawdzałem to sporo bursztynu jest 

Ale spokojnie jeszcze przetrzymuje bo widać że fajnie zyje jeszcze,  puszcza nowe włoski widać na zdjęciu,  zaczyna na boki puchnąć 

A właśnie mam pytanko , bym zapomniał,  znalazłem w jednym topki u spodu pestkę, co to oznacza 

1,5 tygodnia temu , dałem na wacik i mi wyroslo nawet , co z tego będzie? 

Tak to wygląda 

20220908_161425.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ścinka była w sobotę do wczoraj suszyłem wyszło 38 g suchego dobrej jakości palenia 

Kolejne doświadczenie 2 uprawa . Już coś się nauczyło;))

Wiem jakie błędy po drodze popełnione 

Mam tego hpsa 150 , szału nie robi ale coś do palenia jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...