Skocz do zawartości
guma1993

Watermelon RQS x2

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ta z  outu jakieś 2 tygodnie jeszcze,  z hpski 3 tygodnie 

Obydwie zostawię na outdoor,  warunki niezłe

Wiatraki czy wycinać? 

Ta na oucie była na ziemi do kaktusa i sam Fish nawóz przy wege a później małe dawki bloom top heaven 

Noce były po 9 st i się trzyma spoko ani razu nie chowałem przez 6 tygodni do domu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.. na zewnatrz pozniej zaczyna kwitnac koniec koncow.. bo nie ma naglej drastycznej zmiany ilosci godzin swiecenia i ciemni.

Moze dluzej potrwac jak na oucie stoi. Oholnie to outy zaczynaja teraz kwitnac.. gdy noce sa coraz dluzsze

Jak noc zaczyna miec te 9h

Ta z outa wyglada jakby jesscse wiecej potrzebowala noz te 2 tygodnie ale to bedziemy obserwowac na biezaco 🙂

nie daj jej zmoknac pod deszczem bo topy juz sa i moze byc pizda z plecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Mam markize i staram się zasłaniać podczas deszczu i mocno nie daje zmoknąć . Stosuje też leaf coat 

Miałem chwilowe problemy z robalami ale leaf coat zażegnał

I jak widać jest już zdrowo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten tydzień jeszcze przetrzymam i ścinka , będzie git . Od tygodnia leje samą wodą . W weekend zaczynam nowy projekt 😉 Green Gelato nasionka wysłane już . Spróbuję może na kokosie 1 roślinkę posadzić, jeszcze zobaczę co i jak :))

@Mr.Green mówisz że za szybko ? 

Mam wrażenie że to stoji w miejscu cały czas.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że te z outdora inaczej topy rozwijają. kwiaty jakby większe i mniej zbite. A pod lampą takie buły okrągłe wychodzą 

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie to zauważylem , ale u mnie taka różnica że na outdoor nie robiłem treningu I roślinka ogólnie żyła swoim życiem,  bez większej troski od początku,  ziemia chwycona do kaktusa i taki trochę chwaścik wyrósł hehe

Edytowane przez guma1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokos ziemia tanizna , pytanie jak ubogacić w składniki taką ziemię na początkowy wzrost rośliny? 

20220821_171751.jpg

2 x green gelato pestki od wczoraj czekają na ogonek ;)Kupiłem ziemię kokos tanim kosztem,  mam jedynie nawozy biobizz prawie całą gamę.  Myślę z czym rozrobić ten kokos żeby na początek nic nie brakowało roślinkom.  Coś proponujecie? 

Myślałem nad bio geaven grow I Fish żeby rozrobić z wodą znikome ilości 

I w roztworze polać te ziemię.  Producent na tą kostkę podaję 3,5 l wody . 

Jakie składniki odżywcze tam dolac ? CAL MAG też? 

Pestki dostałem  3x green gelato i northern Light Rqs 

Jakiś pomysł na to ? 

20220821_172714.jpg

20h kiełkowanie 98 % wilgotność 25 st 😉

20220821_172913.jpg

20220821_173247.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...