Skocz do zawartości
Mały Jaracz

2x Strawberry Lemonade | 1x Amnesia Lemon | 1x No Name - Pierwsza uprawa na balkonie

Rekomendowane odpowiedzi

@Mały Jaracz indukcja to czas między przejściem z wzrostu wegetatywnego do kwitnięcia.

Czyli właśnie teraz w są dobrym czasie Za tydzień już będą normalnie kwitły i trzeba by było chwilę poczekać, żeby cofnęły się do zwykłego wzrostu.

Nie rozumiem co masz na myśli przez sadzenie outów w boxie ?

Te męskie to już ubij, bo zapylą wszystko.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Udyr napisał:

Nie rozumiem co masz na myśli przez sadzenie outów w boxie ?

Mam na myśli to że posiadam jeszcze trochę pestek ale są to odmiany outdoor sezonowe. Pytam ponieważ wiem że są różnice między in a out, ale nie wiem czy można uprawiać Outdoor w boksie a Indoor na zewnątrz...

11 minut temu, Udyr napisał:

 

Te męskie to już ubij, bo zapylą wszystko.

Dobra oczywiście zostaną zgładzone jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Udyr napisał:

@Mały Jaracz słabe szanse na sukces. Trzeba utrzymywać minimum 18h światła dziennie. Bez tego to bez sensu.

Tak myślałem dlatego na razie nie będę bawił się w klony ponieważ nie wiadomo kiedy wjedzie boks, Ale kiedy to nastąpi po prostu wysadzę resztę pestek out które mam.

Nie pamiętam czy uczestniczyłeś w dyskusji na temat doboru boxa do moich potrzeb, ale tam z waszą pomocą doszedłem do wniosku że postawię dwa mniejsze boxy jeden na Weg drugi na Flow, tak żeby w każdym zmieściły się dwie rośliny.

Edytowane przez Mały Jaracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mały Jaracz napisał:

Ponawiając pytania:

1. Czy NN to kobitka???

2. Jeśli tak to kiedy ją odizolować? 

3. Czy zdąży cokolwiek z niej wyrosnąć? 

@Udyr @Zielone krainy

Odp na pytanie nr. 2 już znam 👌👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 1 też. To damka.

Czy zdąży cokolwiek z niej wyrosnąć ? Jak będzie mało deszczowy i ciepły październik to może coś będzie. Ale nie nastawiał bym się mocno na sukces. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Udyr napisał:

Na 1 też. To damka.

🥰😎😍

Ponieważ to pierwsza uprawa oraz zarówno nabycie pestek jak i praktycznie zero wkładu w opiekę nad nimi nie spodziewam się sukcesu, ale nie ukrywam że miło było by gdyby pojawiła się chociaż jedna fajna szycha lub też łącznie z 5-10 gieta...

Edytowane przez Mały Jaracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Prosze o zakończenie FR. Nieukończone...

P.S. coś tam urosło, ale prawie tyle co nic nawet zdjęcia nie robilem.

Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc. Pozdro i do następnego 👊🤙

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  niestety dużo za późno wysadziłem. A szkoda wielka, bo pomimo iż kwiaty dopiero się zaczęły tworzyć to moc była że hej..... Jakby to nie było z pod mojej ręki i by mi ktoś powiedział że to nie wyrosło, to bym nie uwierzył że to czysty materiał. Aż się boję pomyśleć co by z tego mogło wyrosnąć  🤣🤣🤣

Edytowane przez Mały Jaracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...