Skocz do zawartości
Gość Szwagrom

2x AF Royal Dwarf 1x AF Super Lemon Haze 1x AF White Window

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 03/06/2022 o 23:00, Szwagrom napisał:

@Zielone krainy Dziękuję ci za informację byczku, widzę że ty tu jedyny sporo wiesz i kumasz. To co proponujesz jak to na spocie elegancko rozmieścić w dołki czy donice kupić albo worki i po 10l ew dać na jednego mniejszy koszt więcej roślin, a chce ich sporo do końca czerwca wysiać, żeby miało to tym razem ręce i nogi i nie brakowało im przestrzeni do rozwijania.

Po co robić na zewnątrz i pakować planta do ogranicznika czyt.doniczki.Łopata i kopiesz otwory konkretne.Jakbym leciał na out a nie chciałbym ziemii sam robić to bym kupił jakąś dobrą dedykowaną, w sumie najmocniejszej bym poszukał, i zmieszałbym ją z jakąś lekką ziemią z ogrodniczego z odpowiednim ph i dobrym npk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Lasir A po co sobie utrudniać, zaleje ci spota nie przeniesiesz tego, będzie przypał nie wykopiesz tego, coś się wpierdoli pod ziemię też nie przeniesiesz, więc zastanów się czy warto ograniczać roślinę do takich zestawień, jak dla mnie nie warto, i uprawa w ziemi jest bez sensu, choć znajdę tu za moment wielu krytyków. I tak automat więcej nie wykorzysta niż 10l nie te bo są opóźnione.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

White Window:

Dzień: 13

Słabo to wygląda na dzień dzisiejszy ktoś ma pomysł dlaczego może się tak dziać czemu ona tak wolno się rozwija?

9.jpg

2.jpg

Lemon Haze:

Dzień: 33

Jak na razie brak zastrzeżeń, co prawda mała ale dlatego że zbyt późno została przesadzona lekcja na przyszłość by odrazu dawać automaty docelowo. Dzisiaj dostała bio tabsa pod ziemię. 

11.jpg

12.jpg

Royal Dwarf 2x

Dzień: 33

Ktoś z was może ma pomysł skąd są te dziury w liściach może to deszcz skropiony na liściach wyparzyl dziury, taki mój domysł.

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

l6.jpg

7.jpg

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Szwagrom napisał:

Ktoś z was może ma pomysł skąd są te dziury w liściach może to deszcz skropiony na liściach wyparzyl dziury, taki mój domysł

może przędziorek 

 

3 godziny temu, Szwagrom napisał:

Słabo to wygląda na dzień dzisiejszy ktoś ma pomysł dlaczego może się tak dziać czemu ona tak wolno się rozwija?

może przesuszasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Kibic Ale nie możesz tego stwierdzić bo wydaje mi się że to nie przesuszanie bo z resztą jest ok. Po prostu się wolniej rozwija przez nie sprzyjającą pogodę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

White Window

Dzień: 18

ww.jpg

Super Lemon Haze 

Dzień: 38

lem.jpg

 

flolem.jpg

Royal Dwarf

Dzień: 38

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

dwarf2.jpg

22.jpg

Royal Dwarfy i Lemon Haze, dostały dzisiaj po 1l na łebka, rozrobionej z nawozem bio bloom po 7ml na litr wody. White Window dostała atami bloombastic root - c, 2ml na litr wody. 

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Tester Mocno były przesuszone dziewczyny, bo jak podlałem to aż lekka para się uniosła z ziemi, a ja to myślałem że nie wrócę z tej miejscówki, pot to ze mnie się lał jakbym sb wiadro na łeb wylał, i co najlepsze byłem tak spocony że nawet na słońcu, jebały mnie komary a nie mogłem się ruszyć bo przelewalem wodę z baniaka do butli, i mendy mnie kąsały tak że nie szło wytrzymać, ale chyba planty wciąż żyją tak mi się wydaję. Dzisiaj w nocy albo jutro jeszcze idę podlać im po 1l na łebka no bo w środku dnia to niema sensu bo słońce to przesusza zbyt szybko, to jak dzisiaj podlalem każdej 1l wody w każdej butelce było po 7 ml nawozu to dzisiaj czy tam jutro też podlewać wodą z nawozem czy już bez?

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Tester Czaje i jak np dzisiaj podleje czystą wodą to jutro czy tam po jutrze, dać już z nawozem czy wciąż czystą? Wspomnę że w doniczkach są też bio tabsy nie będzie to za duże stężenie nawozów i ziemia ma w sobie też nawozy, bo późno przesadziłem i jeszcze się nie wypłukała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Tester Nigdy nie stosowałem dolomitu, ale muszę się zaopatrzyć i spróbować bo przyznam że się jeszcze dolomitem nigdy nie bawiłem, więc muszę się najpierw trochę dowiedzieć co i jak na temat tego jak się go stosuje itp, za każdym razem się go sypie przy podlewaniu. ? 

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...