Skocz do zawartości
Gość Szwagrom

2x AF Royal Dwarf 1x AF Super Lemon Haze 1x AF White Window

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Szwagrom  No i widzisz i może w tym tkwi twój problem, jesteś lewem, a jak byś był ryjówką , lub kretem, to bardziej siedziałbyś w ziemi i więcej wiedziałbyś o tym temacie , a tak to jesteś lwem i a nie ryjówką i qrdę nic o sprawach związanych z ziemią nie wiesz . :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy Coś nie cos potlafie ja się tam nie chwalę ja mam talent 😄 niech ci będzie po części masz rację jestem zielony w tych sprawach, nie ukrywam tego. 

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@mirecki W razie w zawsze można zabrać, jak przyjdą powodzie wichury czy coś, albo nieproszeni goście. A jak wkopie w ziemię to już dupa nic nie zrobie, niewiadomo co tam jest wgl pod tą ziemią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom ja miałem raz krzaki przez ok 5 dni pod wodą (powódź) i oprócz tego że były w mule to odżyły i szły bez problemu do samego końca (w połowie vega były więc topów nie było) 😂 

Ewentualnie wykop jakiś dół żeby w razie wiatru nie powywracało Ci tego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

Do swojej kolekcji, zamieszczam kolejną młodą sadzonkę o nazwie White Window, jest to automacznie, feminizowana odmiana. Roślinka wykiełkowała w pc-boxie i pozostanie w nim dwa dni, uważam że tak będzie bezpieczniej niż jeżeli miałbym dać ją odrazu na spota, po dwóch dniach trafi na spota docelowo do donicy 10l, na późniejszym etapie dostanie 3 biotabsy. Na flo będzie stosowany top max, bio bloom i być może pk booster z jakąś mikoryzą. Zapraszam do oglądania na bieżąco 

Dzień: 1 

white1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

2x Dwarf , 1 Super Lemon haze

24 Dzień 

dwarf1.jpg

dwarf 2.jpg

lemon.jpg

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

Dzień 28

2x Royal Dwarf, 1x Lemon Haze 

Dwarfy zaczęły mi kwitnąć Lemon niestety jeszcze nie i został zbyt późno przesadzony ale lepiej późno niż wgl. 

Dzień 8

White Window.

Dziwne roślinka jak na 8 dzień wygląda jakby wgl się nie rozwijała ktoś ma pomysł co może być nie tak, obawiam się że ona chyba umiera. ? 

Wszystkie roślinki.

planty.jpg

White Window

whitewindow.jpg

Royal Dwarf

dwarf.jpg

Lemon Haze 

lemon.jpg

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...