Skocz do zawartości
Dumel89

Pierwsza uprawa 4x TNR od KC Brain 90x90 hm tsw 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co to plecha? Ta czesc jest kompletnie sucha. Wilgotnosc w dzien nie przekracza 50% w nocy 60%. 

20220901_210556.jpg

20220901_210549.jpg

Przepraszam za dotykanie paluchami. To w panice. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dumel89  Niestety , szara pleśń,  top do kasacji i utylizacji. Posprawdzaj inne, czy nie jest podobnie.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dumel89  Topa do miejsca, gdzie sięga infekcja , nie zostawiając nic , co zainfekowane, bo infekcja się będzie rozszerzać.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dumel89 Trudno, tak bywa, trzeba się pogodzić ze stratą, pilnuj warunków, bo jak jednego szlak trafił to reszte też może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i o zdrowie pytam 🙂

Nie wiem ktory dzien nie chce mi sie liczyc. Najwazniejsze ze jutro kosa. Dziewczynki dostaly 24h ciemni. Na pytania czemu tylko 24h odpowiedz brzmi ze dzisiaj wrocilem a jutro mam tylko czas na kose. 

Nie ma bardzo duzo bursztynu ale jak palilem suszony popcorn z mikrofali to moc byla dla mnie wystarczajaca takze jak dojdzie odpowiednie suszenie i curring bedzie git. Jaki wynik obstawiacie? Na mokro i sucho 😀 

20220909_144822.jpg

20220909_144932.jpg

20220909_144954.jpg

20220909_145008.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiory przygotowane do suszenia. Chcialem zwazyc na mokro ale oczywiscie baterie w wadze padly. Jade do sklepu a pozniej wieszam do suszenia. Jakies porady?    

20220910_155326.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...